Інтерфакс-Україна
16:18 17.06.2013

ВР поточного тижня розгляне законопроекти щодо фінансових векселів і конвенції з Кіпром про оподаткування

2 хв читати

Верховна Рада майбутнього пленарного тижня 18-21 червня планує розглянути в другому читанні законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів стосовно вдосконалення процедури щодо фінансових векселів.

Згідно з порядком денним, планується також розгляд проекту закону про ратифікацію конвенції між урядом України та урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування.

Ці питання українські парламентарії мають намір розглянути у вівторок, 18 червня. Цього самого дня на порядку денному стоїть розгляд проектів постанови про дострокове припинення повноважень членів Центральної виборчої комісії та про призначення Олександра Копиленка на посаду члена ЦВК.

Цього самого дня парламент розгляне проект постанови про створення тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань АР Крим.

У середу, 19 червня, на порядку денному - проект закону про денонсацію угоди між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України (ініціатор - народний депутат із фракції "Батьківщина" Володимир Яворівський).

У четвер, 20 червня, буде розглянуто законопроекти про повторні вибори народних депутатів України в деяких одномандатних виборчих округах у зв'язку з неможливістю достовірного встановлення результатів голосування і результатів виборів народних депутатів 28 жовтня 2012 року.

Крім того, на четвер заплановано розгляд питання про обрання члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

У п'ятницю, 21 червня, традиційно відбудеться година запитань до уряду. Крім того, народні депутати планують цього дня розглянути звіт тимчасової слідчої комісії з питань розслідування фактів нападу на представників ЗМІ 18 травня 2013 року в Києві та інших фактів тиску на ЗМІ.

ОСТАННЄ

Порошенко привіз дрони на фронт для Тетяни Чорновол, яка може стати нардепом, та для інших бригад на півдні

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

Порошенко обговорив з Сікорським власні розробки в сфері ОПК

Сікорський поки не бачить підстав для розриву дипвідносин з РФ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА