14:59 03.07.2013

ВР схвалила законопроект про суспільне телебачення і радіо, необхідний для підписання Угоди про асоціацію Україна-ЄС

2 хв читати

Верховна Рада України ухвалила у першому читанні законопроект про суспільне телебачення і радіомовлення України, необхідний для підписання Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

За законопроект про суспільне телебачення і радіомовлення проголосували в першому читанні в середу 353 народних депутатів із 410, зареєстрованих у залі.

"Для забезпечення поступового та послідовного становлення громадського телебачення і радіомовлення в Україні Кабінет Міністрів України створює Національну громадську телерадіокомпанію України (НГТУ). НГТУ є юридичною особою публічного права", - йдеться в законопроекті.

Законопроект визначає політику діяльності Національної громадської телерадіокомпанії, встановлює основні завдання компанії.

Відповідно до законопроекту, структурними підрозділами Національної громадської телерадіокомпанії є суспільне телебачення та громадське радіо.

Відповідно до законопроекту, громадське телебачення здійснює мовлення на двох загальнонаціональних телеканалах: суспільно-політичному і культурно-освітньому. А громадське радіо - на загальнонаціональних радіоканалах.

Запропоновано, щоб статут Національної громадської телерадіокомпанії затверджував Кабінет Міністрів України.

У законопроекті запропоновано створити наглядову раду Національної громадської телерадіокомпанії, яка обиратиме на конкурсній основі на чотири роки членів правління і голову правління Національної громадської телерадіокомпанії України, членів та голів ревізійної комісії.

Запропоновано, щоб наглядова рада компанії складалася з 17 членів - по одному представнику від всеукраїнських громадських об'єднань у сфері освіти, науки, релігії, спорту, журналістики, правозахисної сфери, захисту інтересів підприємців, інтересів дітей та молоді, творчої сфери, сфери місцевого самоврядування, профспілкової діяльності, захисту прав національних меншин, захисту прав осіб із особливими потребами, діяльності у сфері захисту прав ветеранів війни та учасників бойових дій.

Також до складу наглядової ради входитимуть три представники від Кабінету Міністрів України.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Робгрупа зможе за місяць-півтора підготувати єдиний законопроект про незаконне збагачення - нардеп Карпунцов

Столтенберг заявив про неприйнятність погроз Росії націлити ракети на країни НАТО

Порошенко має або отримати підтвердження заяви Луценка про список від Йованович, або відправити генпрокурора у відставку - Сироїд

У посольстві США в Україні спростували слова Луценка про передання йому послом Йованович списку осіб, від переслідування яких слід утриматися

Луценко стверджує, що посол США в Україні давала йому список людей, від переслідування яких слід утриматися

РНБО продовжила й посилила санкції стосовно "Яндексу"

ЦВК зареєструвала 660 спостерігачів від БДІПЛ ОБСЄ і відмовила 24 із них - громадянам РФ

До Києва прилетіли шість американських парламентаріїв на чолі з головою банківського комітету Сенату

Комітет ВР пропонує підготувати єдиний законопроект про незаконне збагачення в робгрупі

Соратник Зеленського закликав артистів Dzidzio та Полякову стати спостерігачами на виборах президента

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА