14:59 03.07.2013

ВР схвалила законопроект про суспільне телебачення і радіо, необхідний для підписання Угоди про асоціацію Україна-ЄС

2 хв читати

Верховна Рада України ухвалила у першому читанні законопроект про суспільне телебачення і радіомовлення України, необхідний для підписання Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

За законопроект про суспільне телебачення і радіомовлення проголосували в першому читанні в середу 353 народних депутатів із 410, зареєстрованих у залі.

"Для забезпечення поступового та послідовного становлення громадського телебачення і радіомовлення в Україні Кабінет Міністрів України створює Національну громадську телерадіокомпанію України (НГТУ). НГТУ є юридичною особою публічного права", - йдеться в законопроекті.

Законопроект визначає політику діяльності Національної громадської телерадіокомпанії, встановлює основні завдання компанії.

Відповідно до законопроекту, структурними підрозділами Національної громадської телерадіокомпанії є суспільне телебачення та громадське радіо.

Відповідно до законопроекту, громадське телебачення здійснює мовлення на двох загальнонаціональних телеканалах: суспільно-політичному і культурно-освітньому. А громадське радіо - на загальнонаціональних радіоканалах.

Запропоновано, щоб статут Національної громадської телерадіокомпанії затверджував Кабінет Міністрів України.

У законопроекті запропоновано створити наглядову раду Національної громадської телерадіокомпанії, яка обиратиме на конкурсній основі на чотири роки членів правління і голову правління Національної громадської телерадіокомпанії України, членів та голів ревізійної комісії.

Запропоновано, щоб наглядова рада компанії складалася з 17 членів - по одному представнику від всеукраїнських громадських об'єднань у сфері освіти, науки, релігії, спорту, журналістики, правозахисної сфери, захисту інтересів підприємців, інтересів дітей та молоді, творчої сфери, сфери місцевого самоврядування, профспілкової діяльності, захисту прав національних меншин, захисту прав осіб із особливими потребами, діяльності у сфері захисту прав ветеранів війни та учасників бойових дій.

Також до складу наглядової ради входитимуть три представники від Кабінету Міністрів України.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кандидат в нардепи в 194 окрузі Кухарчук відкидає звинувачення "Слуги народу", вимагає від політсили спростувати "фейк"

Українська делегація закликає депутатів ЄП зберегти санкції проти Росії

Зеленський: Путін запропонував обмін всіх на всіх, я - з радістю, тільки спочатку потрібно уточнити списки

Зеленський: Західні партнери були проти мого дзвінка Путіну, але це питання України та її громадян, і я не розумію, який тут зв'язок із санкціями

Зеркаль: Продовження арешту для українських моряків - це черговий постріл Росії собі в ногу

Зеленський: Після наступної зустрічі радників лідерів країн "нормандського формату" намагатимуться зустрітися вже самі чотири лідери

Зеленський ще не визначився з питання проведення позачергових місцевих виборів

Зеленський вніс до ВР новий законопроект про відповідальність за незаконне збагачення

Мей назвала "цинічною вигадкою" слова Путіна про застарілу ліберальну ідею

Держвиконавець заарештував кошти "Євросолідарності" сумою понад 4 тис. грн через борг перед Портновим

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА