Інтерфакс-Україна
10:17 25.07.2013

Луценко хоче стати депутатом Європарламенту від України

1 хв читати
Луценко хоче стати депутатом Європарламенту від України

Колишній міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко хоче стати депутатом у Європарламенті від України.

"Я маю дві мрії. Перша: я хочу стати депутатом у Європарламенті від України, і друга: я хочу бути граючим тренером, а можливо - і просто тренером молодої політичної команди, яка замінить моє покоління в українській політиці", - - заявив політик в ефірі "5 каналу".

Як повідомляє прес-служба "5 каналу", Ю.Луценко також поділився своїми планами щодо створення молодіжної громадської організації, яка допоможе опозиції на виборах і зробить свій внесок у майбутню українську політику.

"Я не думаю про те, яку посаду мені обіймати, я мислю в категоріях двох речей: по-перше, я хочу справді перемогти нинішню гангстерську бандитську владу, по-друге, я хочу допомогти молодим активним людям увійти в українську політику й наразі займаюся тим, щоб допомогти сформувати їм нову громадську організацію, яка допоможе опозиції на виборах і, можливо, зробить свій внесок у майбутню українську політику", - пояснив політик.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" вважає суд над заступником Кличка Прокопівим спробою залякати опозицію

Рубіо анонсував масштабну реорганізацію Держдепу США

Климпуш-Цинцадзе про умови для припинення вогню: якщо це правда, то США не налаштовані на пошук досягнення тривалого миру

Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським

Домовленості про мир не мають порушувати Конституцію України - Мережко

Адміністрація Трампа планує організувати ще одну зустріч Віткоффа з росіянами – ЗМІ

Віцемер Києва Прокопів до повідомлення про підозру постійно перебував у столиці і нікуди не ховався – Кличко

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА