Інтерфакс-Україна
11:10 25.07.2013

Янукович обговорить із президентами РФ, Сербії та Молдови співробітництво країн і взаємодію в міжнародних організаціях

1 хв читати

Президент України Віктор Янукович під час двосторонніх зустрічей із президентами Росії, Сербії та Молдови 27 липня обговорить актуальні питання двосторонньої співпраці країн, а також подальшу ефективну взаємодію в рамках діяльності міжнародних організацій, повідомила прес-секретар президента України Дарія Чепак.

"Сторони планують обговорити актуальний порядок денний двосторонніх відносин, а також подальше співробітництво в рамках міжнародних організацій", - сказала Д.Чепак у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" в четвер.

Вона нагадала, що президент Російської Федерації Володимир Путін, президент Молдови Ніколае Тімофті та президент Сербії Томислав Николич приїдуть до Києва для участі в урочистостях з нагоди 1025-річчя хрещення Русі.

"Очікується також, що члени офіційних делегацій цих країн візьмуть участь у низці святкових заходів, які відбудуться у Києві в рамках урочистостей з нагоди 1025-ї річниці хрещення", - додала прес-секретар українського президента.

Як повідомлялося, МЗС України підтвердило участь трьох президентів у святкуванні 1025-річчя Хрещення Русі.

Підтверджено також участь глав дев’яти та представницьких делегацій шести помісних православних церков.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА