Інтерфакс-Україна
16:05 28.10.2013

У Партії регіонів заявляють, що поправки до Податкового кодексу дадуть Яценюку змогу усунути конкурента

1 хв читати

Внесення до Податкового кодексу поправки щодо обліку та реєстрації платників податків вигідно насамперед лідеру парламентської фракції "Батьківщина" Арсенію Яценюку, оскільки вона може перешкодити балотуватися в президенти лідеру фракції "УДАР" Віталію Кличку, заявив в ефірі "5 каналу" народний депутат фракції Партії регіонів Євген Балицький.

Як повідомляє прес-служба Партії регіонів, народний депутат нагадав, що автором поправки до Податкового кодексу був член "Батьківщини" Ігор Бриченко, і в сесійній залі, серед інших, за неї голосували й депутати від опозиції. "Вони (представники опозиції - ПР) поставили людину, яка провела цю поправку, для того, щоб усунути конкурента на своєму полі", - зазначив Є.Балицький.

"Ми чітко розуміємо, що сьогодні Яценюк таким чином усуває своїх конкурентів", - додав депутат.

У прес-службі Партії регіонів також нагадали, що від автора поправки до Податкового кодексу ніякі звернення до Регламентного комітету з проханням переглянути процедуру її ухвалення у Верховній Раді не надходили.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС і США все ще не можуть домогтися прориву на торговельних переговорах

Україна ввела санкції проти 5-х осіб за підривні інформкампанії, серед них Королевська, Балашов, Латиніна – указ

Порошенко назвав військову економіку головним пріоритетом уряду

Україна має унікальний досвід в протидії кібератакам Росії і зміцнюватиме колективну стійкість партнерів

Євроінтеграційні реформи мають посідати провідне місце в порядку денному нового уряду - голова комітету Ради

Порошенко розцінив заяви Свириденко та Проніна щодо підстав запровадження санкцій проти нього як свідчення їх фальсифікацій

Порошенко вважає неконституційним голосування за прем’єра в Раді через відсутність коаліції

В уряді Свириденко буде два нових міністри і віцепрем'єр, ще троє урядовців змінять міністерства

Свириденко про Шмигаля: У нього можна було вчитися не лише як у керівника, а й як у людини

Відставка уряду суперечить закону "Про правовий режим воєнного стану" і підважує легітимність наступного складу Кабміну - Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА