Інтерфакс-Україна
18:25 04.11.2013

Костусєв своїм останнім розпорядженням призначив гендиректора Одеського аеропорту, якого раніше вигнав за невідповідність

3 хв читати

Департамент інформації та зв'язків із громадськістю Одеської міськради оприлюднив два останні розпорядження колишнього мера Одеси Олексія Костусєва.

Цим розпорядженнями, розміщеними на офіційному сайті міськради в понеділок увечері, О.Костусєв змінив керівництво КП "Міжнародний аеропорт "Одеса".

Новим генеральним директором КП із 1 листопада став Михайло Крайтман. Попереднього керівника - Володимира Литвинова було звільнено за власним бажанням.

М.Крайтман очолював КП до кінця січня 2012 року, коли О.Костусєв звільнив його через те, що КП не перерахувало до бюджету міста належні платежі, а саме: податок на доходи фізичних осіб, плату за землю, податок на прибуток. Також підприємство не виконало зобов'язань перед бюджетом та Пенсійним фондом України. У зв'язку з цим М.Крайтмана звільнено відповідно до п. 1 ст. 41 КЗпП України за неналежне виконання своїх службових обов'язків.

М.Крайтмана було призначено на посаду директора 2 листопада 2011 року. За даними джерела агентства в Одеській міськраді, він був близько пов'язаний із ТОВ "Міжнародний аеропорт "Одеса", яке зобов'язалося зробити значні інвестиції в реконструкцію аеропорту.

Як повідомлялося, на початку січня поточного року О.Костусєв створив спеціальну комісію з перевірки фінансово-господарської діяльності комунального підприємства "Міжнародний аеропорт "Одеса". Комісія мала закінчити свою працю до 18 січня, однак потім О.Костусєв продовжив термін її роботи із двох тижнів до 30 днів.

До цього депутати Одеської міськради звільнили муніципальний аеропорт від обов'язкового відрахування прибутку до міськбюджету: КП не відраховуватиме до міськбюджету прибуток, отриманий за період із 1 січня по 31 грудня 2013 року.

На початку липня 2011 року Одеська міськрада дала згоду на участь у спільному підприємстві ТОВ "Міжнародний аеропорт "Одеса", створеному для реконструкції КП "Міжнародний аеропорт "Одеса". Другим учасником СП стало ТОВ "OdessaAіrportDevelopment Ltd". зі статутним капіталом близько 1 тис. грн. Частка Одеської міськради в СП - 25%, при цьому міськрада внесла до статутного капіталу майно Одеського аеропорту загальною вартістю 118,4 млн грн.

Статутний капітал СП має становити 473,4 млн грн, решту мала внести приватна компанія.

СП ТОВ "Міжнародний аеропорт "Одеса" Одеська міськрада вирішила створити наприкінці квітня 2011 року з метою реконструкції аеропорту та передати йому частину його майна. Тоді влада міста оцінювала вартість реконструкції приблизно в $180 млн і планувала залучити для цих цілей міжнародний консорціум у складі австрійської компанії "Аеропорт "Відень", іспанської Іneco, "Украеропроекту", MacquarіeІnternatіonalІnfrastructureFund, Європейського банку реконструкції і розвитку та проектанта OdessaAіrportDevelopment.

Основні споруди аеропорту "Одеса" було зведено в 1960-1961 рр. У 1982-му побудовано вантажний термінал.

Підприємство забезпечує польоти повітряних суден близько 20 вітчизняних і зарубіжних авіакомпаній до 60 країн світу. За частотою та кількістю вильотів Одеський аеропорт посідає друге місце в Україні після Міжнародного аеропорту "Бориспіль" (Київ).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко: Україні потрібні національна єдність у владі, компетентна і професійна переговорна делегація

До відома: про позачергове засідання Київської міської ради 8 квітня

Порошенко закликав Раду зібратися через вичерпання пакету військової допомоги від США

Сибіга: "Рамштайн" продовжуватиме існувати навіть за відсутності США

Сибіга на засіданні Ради Україна-НАТО закликав посилити тиск на Росію, низка держав оголосила про нові зобовʼязання та пакети допомоги

Стефанчук звинуватив співголову фракції "Європейська солідарності" Геращенко у розповсюдженні полуправди

Вирішення будь-яких торговельних спорів у рамках СОТ неможливе через блокування США – 1-й заступник глави МЗС

Заява на відрядження Порошенка в США була подана в Раду ще в лютому і спікер про це знав, заявляють в "Євросолідарності"

Україна та Росія знаходяться на порозі перемир'я, але обидві сторони мають піти на поступки – Келлог

Рютте: я повністю підтримую зусилля США, щоб покласти кінець війні РФ проти України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА