14:54 05.11.2013

У затримці з ухваленням низки законів Томенко вбачає "тихий відхід влади від євроінтеграції"

2 хв читати
У затримці з ухваленням низки законів Томенко вбачає "тихий відхід влади від євроінтеграції"

Голова комітету з питань свободи слова та інформації Верховної Ради Микола Томенко підозрює, що українська влада потихеньку відмовляється від своїх євроінтеграційних намірів, оскільки не ухвалює необхідних для цього законів.

"Сьогодні неготовність голосувати за вирішення питання Тимошенко - це не випадкова позиція. Вона пов'язана з двома законопроектами, які були абсолютно чітко і однозначно узгоджені як обов'язкові законопроекти до підписання угоди про асоціацію у Вільнюсі - законопроект про створення громадського телебачення, і про раздержавлення друкованих ЗМІ", - сказав він на брифінгу у вівторок.

За його словами, ще місяць тому і керівництво Партії регіонів, і Адміністрація президента відзвітували про те, що вони зроблять все для того, щоб ці законопроекти були підтримані та проголосовані в парламенті.

"Протягом трьох пленарних тижнів за вказівкою уряду в апараті Верховної Ради відбувається така ситуація, що перед погоджувальною радою ці законопроекти, які комітет вже давно підготував, потрапляють у розклад на четвер другим або третім питанням, однак коли в четвер справа доходить до голосування, ці законопроекти виявляються в списку питань на 49 або 50 місці. За нашою інформацією, адміністрація президента і уряд провели нараду і дійшли висновку про те, що напередодні президентської виборчої кампанії було б абсолютно неправильно починати роздержавлення державних газет, які висвітлюватимуть президентську кампанію і розповідатимуть про славні діяння чиновників, а, тим паче, створювати громадське телебачення, і, таким чином, ставити під загрозу ресурс першого національного телеканалу та обласних телерадіокомпаній", - сказав М.Томенко.

За його словами, те, що влада відмовилася підтримати закон про роздержавлення друкованих ЗМІ та громадського телебачення, свідчить про те, що "сьогодні влада реалізує сценарій тихого відходу від європейської інтеграції, провалу підписання угоди і має намір потихеньку дистанціюватися й перейти у систему відносин з Росією і активної участі в Митному союзі".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана

УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук

Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

Кошта проведе відеоконференцію з лідерами ЄС, щоб напередодні спецсаміту заслухати Макрона про його зустріч із Трампом

Вучич назвав голосування щодо української резолюції в ГА ООН помилковим, варто було утриматися

Експрем'єр Великої Британії Джонсон бачить позитивні моменти у потенційній американо-українській угоді щодо рідкісноземельних металів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА