Інтерфакс-Україна
16:13 02.12.2013

Генконсула України в Стамбулі відкликали до Києва після заяв у Facebook

1 хв читати
Генконсула України в Стамбулі відкликали до Києва після заяв у Facebook

Генконсула України в Стамбулі Богдана Яременка відзивають до Києва після того, як на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook різко розкритикував дії спецпідрозділу "Беркут" під час розгону Євромайдану.

"Ваше закордонне відрядження на посаді генконсула України в Стамбулі завершено. Прошу завершити формальності та прибути до України до 7 грудня" - цитує він на своїй сторінці лист міністра закордонних справ України Леоніда Кожари.

Раніше Л.Кожара звинуватив Б.Яременка в порушенні присяги держслужбовця.

У свою чергу в МЗС України підтвердили інформацію про те, що генконсула Б.Яременка відкликали зі Стамбула за рішенням керівництва МЗС. Причини такого рішення в прес-службі МЗС не уточнили.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

Обмеження гарантій безпеки для України в часі ще не обговорювалося – Зеленський

Зеленський провів спільну зустріч із премʼєром Нідерландів, президенткою Молдови та Генсеком Ради Європи

Поки що нічого не вказує на готовність Путіна зробити крок до миру, важливо продовжувати військову підтримку України - прем'єр Нідерландів

Українська делегація поїде в США після американсько-російських контактів на вихідних чи трохи пізніше – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА