Інтерфакс-Україна
10:18 12.12.2013

Хілларі Клінтон радить українській владі мирно вирішити ситуацію в країні, дотримуючись принципів Мандели

1 хв читати
Хілларі Клінтон радить українській владі мирно вирішити ситуацію в країні, дотримуючись принципів Мандели

Колишній держсекретар США Хілларі Клінтон вважає, що українська влада має мирним шляхом вирішити складну ситуацію в країні, за принципом колишнього президента ПАР Нельсона Мандели.

"Щойно приземлилася в Нью-Йорку. Український уряд має наслідувати приклад Мадіби (так називали Н.Манделу в ПАР - ІФ) і обрати діалог із людьми, а не силу", - написала Х.Клінтон у своєму акаунті в Twitter.

Вона додала, що, повертаючись із похорону Н.Мандели, "з тривогою" спостерігала за подіями в Україні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА