Інтерфакс-Україна
13:28 12.12.2013

Уряд України схвалив проект протоколу шостого засідання українсько-російської міждержавної комісії

1 хв читати
Уряд України схвалив проект протоколу шостого засідання українсько-російської міждержавної комісії

Кабінет Міністрів схвалив проект протоколу шостого засідання українсько-російської міждержавної комісії, підготовлений Міністерством закордонних справ України.

Як повідомляє прес-служба МЗС України в четвер, протокол є одним із ключових документів, який затверджуватимуть президент України Віктор Янукович і президент Росії Володимир Путін у рамках шостого засідання українсько-російської міждержавної комісії, запланованої на 17 грудня 2013 року.

Цей документ фіксує, зокрема, політичний стан сучасних українсько-російських відносин, низку положень економічного та гуманітарного характеру, а також відображає результати засідання міждержавної комісії, зокрема перелік документів, які підписуватимуться за результатами зустрічі.

Рішенням Кабінету Міністрів доручається відповідальним центральним органам виконавчої влади відповідно до компетенції в одноденний термін доопрацювати проект протоколу й подати МЗС України пропозиції до нього з метою узгодження з російською стороною.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Після підрахунку 99,7% голосів на виборах в Нідерландах дві партії мають майже однаковий результат – ЗМІ

У Нідерландах відкрилися виборчі дільниці на дострокових виборах у парламент

Порошенко закликав зупинити транзит російської нафти через "Дружбу"

Кличко: У Страсбурзі підписали меморандум щодо впровадження Громадських асамблей у містах України

Кличко запросив до України моніторингову місію Ради Європи щодо тиску на органи самоврядування

Україна пропонує ЄС надання їй статус спостерігача у процесі реформування Спільної аграрної політики Євросоюзу - Качка

США очікують від Угорщини відмови від нафти РФ і закликають Китай тиснути на Москву – посол США при НАТО

Міністерства оборони України та Великої Британії домовилися про спільне виробництво дронів-перехоплювачів - Умєров

Мелоні на засіданні Коаліції охочих наголосила на важливості єдності Європи та США

Зеленський: Тиск на російську нафту – це інструмент для закінчення війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА