Інтерфакс-Україна
12:40 26.12.2013

Янукович заявляє про необхідність ефективного використання російського кредиту

2 хв читати
Янукович заявляє про необхідність ефективного використання російського кредиту

Президент України Віктор Янукович наголошує на необхідності знаходження ефективних шляхів використання фінансових ресурсів, які Росія надала Україні, а також попереджає про особисту відповідальність членів уряду за виконання контрактів із промислової кооперації між двома країнами.

"Ці договори - це умови для наших внутрішніх реформ. Не треба чекати, що станеться диво. Треба використовувати ці можливості та знайти ефективні шляхи застосування цих ресурсів", - сказав він, відкриваючи засідання Ради регіонів у четвер у Києві.

В.Янукович переконаний, що досягнуті з Росією домовленості сприятимуть зростанню вітчизняного виробництва, зокрема, підвищиться конкурентоспроможність українських товарів, буде створено нові робочі місця.

Звертаючись до членів уряду та прем'єра Миколи Азарова, президент попередив їх про особисту відповідальність за зрив двосторонніх контрактів. "Будь-який зрив у виконанні цих контрактів і проектів буде на вашій персональній відповідальності. Миколо Яновичу, я Вас особисто хочу попередити. Під кожним контрактом має стояти прізвище, і вони мають виконуватися", - сказав В.Янукович.

Після зустрічі президентів України та РФ - В.Януковича й Володимира Путіна - Росія 23 грудня придбала перший транш українських єврооблігацій на $3 млрд із погашенням 20 грудня 2015 року за рахунок Фонду національного добробуту.

Окрім того, "Нафтогаз" і "Газпром" підписали доповнення до контракту купівлі-продажу газу від 2009 року, чинного до кінця 2019 року, про зниження ціни до $268,5 за тис. куб. м, проте ця ціна потребує щоквартального підтвердження.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Я був би задоволений, якби вибори вже були

Рубіо, Віткофф і Венс увійдуть у коодинаційну групу зі сторони США щодо підготовки зустрічі з РФ – Зеленський

Регламентний комітет рекомендував Раді відсторонити Безуглу від участі у пленарному засіданні

Науседа: Литва готова залучити миротворчі війська та спорядження в межах мандату Сейму

Климпуш-Цинцадзе звертатиметься до регламентного комітету через дії Стефанчука

Мелоні пропонує надати Україні колективні гарантії безпеки, але відмовити у фактичному вступі до НАТО

Порошенко в ефірі MSNBC: мета Путіна – розколоти захід, він не збирається зупиняти війну

Каллас: Путіну вірити не можна, тож Україні потрібні надійні гарантії безпеки

Нардепи та експерти розходяться в оцінці перспектив зустрічі Зеленського з Путіним

Санкції проти Порошенка були запроваджені на підставі сфальсифікованих документів, стверджують в "Євросолідарності"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА