Інтерфакс-Україна
10:06 14.01.2014

Прибічники Партії регіонів збираються у Маріїнському парку на мітинг

1 хв читати

Прибічники Партії регіонів збираються в Маріїнському парку на акцію на підтримку ухвалення державного бюджету України на 2014 рік.

Як передає у вівторок уранці кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", декілька тисяч людей збираються біля станції метро "Арсенальна" й організовано прямують до Маріїнського парку, до території якого прилягає Верховна Рада України. Люди йдуть із символікою Партії регіонів і Державними прапорами України.

Найактивніше поводяться представники Одеси. Вони постійно скандують: "Слава Одесі!", "Одеса!" і "Ми з Одеси".

Учасники акції розосереджуються на території парку.

Водночас територія Маріїнського парку розділена захисними щитами, біля яких стоять працівники спецпідрозділу "Беркут". У самому парку, як і раніше, встановлено десять армійських наметів.

Територія навколо будівлі парламенту щільно обгороджена автобусами, в яких перебувають працівники правоохоронних органів.

Зі сцени, розташованої на площі Конституції біля будівлі Верховної Ради, лунає музика. Біля самої сцени також стоять прибічники Партії регіонів.

ОСТАННЄ

У Нідерландах на виборах у парламент суспільство вибрало стабільність - Климпуш - Цинцадзе

Порошенко під час передачі допомоги ЗСУ звинуватив ДССЗЗІ в тому, що залишила бригади "без очей"

Після підрахунку 99,7% голосів на виборах в Нідерландах дві партії мають майже однаковий результат – ЗМІ

У Нідерландах відкрилися виборчі дільниці на дострокових виборах у парламент

Порошенко закликав зупинити транзит російської нафти через "Дружбу"

Кличко: У Страсбурзі підписали меморандум щодо впровадження Громадських асамблей у містах України

Кличко запросив до України моніторингову місію Ради Європи щодо тиску на органи самоврядування

Україна пропонує ЄС надання їй статус спостерігача у процесі реформування Спільної аграрної політики Євросоюзу - Качка

США очікують від Угорщини відмови від нафти РФ і закликають Китай тиснути на Москву – посол США при НАТО

Міністерства оборони України та Великої Британії домовилися про спільне виробництво дронів-перехоплювачів - Умєров

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА