Інтерфакс-Україна
17:37 17.01.2014

У Партії регіонів наполягають, що суспільство має знати, хто та з якою метою фінансує неурядові організації з-за кордону

2 хв читати

Держава та суспільство мають знати, які організації та на які кошти працюють у країні, написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook народний депутат фракції Партії регіонів Олег Царьов.

"Учора в ефірі "Громадського ТБ" я роз'яснив справжні цілі закону №3879 та окремих його напрямів. З подачі опозиції закон уже демонізується. Проте ніхто з тих, хто багато обурюється в Інтернеті, не потрудився вникнути в суть. Сенс закону в тому, що держава має знати, хто фінансує які неурядові організації. Це світова практика", - зазначив політик.

На переконання О.Царьова, держава та суспільство мають знати, які організації та на які кошти працюють у країні, тому що тоді зрозуміло, хто є замовником тієї чи іншої роботи. "Уявіть профспілковий комітет на підприємстві. Він займається захистом прав трудящих, охороною праці, поліпшенням умов роботи. І ось, припустимо, ситуація: діяльність профспілки оплачуватиме конкуруюча компанія. Чи є майбутнє у підприємства, на якому працює такий "прекрасний" профспілковий комітет із хорошим фінансуванням? Думаю, немає", - додав він.

"Саме для цього в Європі та Америці є певна система звітності. Громадські організації реєструються та звітують, щоб було ясно, чи фінансуються вони з-за кордону. І, як наслідок, які реалізують цілі та завдання у своїй роботі. Приміром, давайте назвемо хоч одну неурядову організацію, яка отримує фінансування з ЄС чи США, але виступає за Митний союз? Правильно, немає таких, тому що "хто платить, то й замовляє музику", - резюмував О.Царьов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українці найменше довіряють людям інших політичних поглядів та навіть "своїм" політикам – опитування Rating

Українці вважають перемогу у війні важливішою за родину та власне здоров'я – опитування Rating

Ізраїль відкидає заяву Великої Британії та інших країн про визнання Держави Палестини

Гетманцев щодо заяви Кулеби: Мігранти не вирішать демографічних проблем в Україні

Під час підготовки накладання санкцій на Порошенка була пройдена вся необхідна процедура - Свириденко

Трамп: Тиск Європи на Китай міг би вплинути на війну в Україні

Інвестфорум м. Києва пройде у Берліні 12 листопада - Кличко

ЦВК визнала Тетяну Чорновол обраною народною депутаткою України

На зустрічі з президентом піднімалося питання виборів, їх проведення неможливе - нардеп

Порошенко в Раді підтримав угоду з Великою Британією як крок до НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА