Інтерфакс-Україна
09:53 28.01.2014

Глава Мін'юсту Лукаш: Питання введення НС в Україні не розглядається

1 хв читати

Міністр юстиції України Олена Лукаш повідомила, що наразі питання введення надзвичайного стану в країні не розглядається.

Відповідаючи на запитання журналістів в кулуарах парламенту у вівторок вранці з приводу можливого введення надзвичайного стану в Україні, О.Лукаш сказала: "Наразі не розглядається".

Раніше в ЗМІ з посиланням на різні джерела повідомлялося, що під час позачергової сесії Верховної Ради 28 січня може бути ухвалено рішення про введення надзвичайного стану в Україні.

ОСТАННЄ

МВФ зобов’язав Україну до кінця липня-2025 підготувати дорожню карту для усунення прогалин у структурі ІСІ

Навроцький обіцяє зустрітися із Зеленським – ЗМІ

Зеленський обговорив з Алієвим боротьбу проти агресії РФ та розвиток двосторонніх відносин

Рада розгляне законопроєкт про створення Спецтрибуналу на найближчому засіданні – Стефанчук

DOGE може зайнятися розслідуванням діяльності Маска – Трамп

Ідея об'єднання Мінветеранів з іншим міністерством є помилковою - нардеп

Єрмак про конфлікт РФ з Вірменією й Азербайджаном: причина цього небажання Кремля визнавати суверенітет сусідів

Порошенко анонсував участь в з’їзді Народної партії Іспанії та Конференції з питань відновлення України в Римі

Данія розпочала головування у Раді ЄС

Україна мала вийти з Оттавської конвенції з початком повномасштабної війни - член комітету нацбезпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА