Інтерфакс-Україна
12:50 04.02.2014

Сікорський: ЄС не повинен застосовувати санкції до України, доки в країні триває політичний діалог

1 хв читати
Сікорський: ЄС не повинен застосовувати санкції до України, доки в країні триває політичний діалог

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський вважає, що доки в Україні триває політичний діалог щодо врегулювання ситуації в Україні, Євросоюз не повинен застосовувати санкції.

"Доки в Україні триває діалог, ми не повинні за жодних обставин застосовувати санкції", - сказав Р.Сікорський в інтерв'ю австрійському виданню Die Presse, повідомляє сайт глави польського МЗС.

Р.Сікорський також заявив, що можна використовувати наявні антикорупційні закони ЄС. "Усі наші країни є учасниками Конвенції щодо боротьби з корупцією, всі ми маємо міжнародні зобов'язання, що стосуються боротьби з відмиванням грошей. І всі банки ЄС зобов'язані перевіряти походження коштів політично зацікавлених осіб", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Різні версії документів про санкції проти Порошенка опубліковані на сайтах президента та РНБО, що свідчить по фальсифікацію - адвокат

Міністр промисловості Данії анонсував меморандум для залучення українських підприємств ОПК до виробництва в його країні

"Слуга народу" планує провести Раду коаліції з прем'єром 6 жовтня

Нардеп Сірко: Після перемоги партії Бабіша Україна втратила підтримку Чехії в протистоянні з РФ

Нардеп Мережко: Попри перемогу популістів на парламентських виборах у Чехії, підтримка України збережеться

Планується зустріч Зеленського з фракцією "Слуга народу" - джерело

РФ навмисне відключила е/е на ЗАЕС для реалізації планів під’єднання до своєї енергосистеми – Сибіга

Кабмін перенаправив 143,1 млн грн на організаційне і інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності Ради

Голова євроінтеграційного комітету пропонує об’єднати два законопроєкти щодо адаптації українського права до норм ЄС

Військові та їх родини з Києва отримають від 1,2 до 2,5 тис грн до Дня захисників - розпорядження

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА