Інтерфакс-Україна
17:01 05.02.2014

На карті стоїть майбутнє України - Фюле

2 хв читати
На карті стоїть майбутнє України - Фюле

Європейський комісар з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле переконаний, що драматичні події останніх тижнів в Україні свідчать - на карті стоїть майбутнє країни.

"Драматичні події останніх тижнів яскраво засвідчили, що на карту поставлено не лише повагу до основних фундаментальних прав, а й майбутнє України", - сказав він у середу в Страсбурзі, виступаючи в рамках дискусії з українського питання на пленарному засіданні Європейського парламенту.

Європейський комісар повідомив, що ЄС "докладає всіх зусиль і вживає конкретних заходів для деескалації ситуації та підтримки реалізації українськими громадянами їхніх свобод слова, мирних зборів, а також свободи засобів масової інформації".

"Візити верховного представника ЄС Кетрін Ештон і мої допомогли спростити діалог і уникнути найгірших сценаріїв, зокрема можливості надзвичайного стану. Наше перебування в Києві минулого тижня посилило ці месиджі. Нам потрібна тісніша координація наших послань і акцій, щоб допомогти спростити ситуацію", - вважає він.

Ш.Фюле також повідомив про координацію з Радою Європи та ОБСЄ, щоб законодавча експертиза відігравала важливу роль у відкликанні законодавчого пакета від 16 січня.

Водночас він нагадав і про "спірний закон про амністію". "Серйозна недовіра залишається між сторонами. Що потрібно, то це серйозне зацікавлення з обох сторін, щоб знайти рішення щодо поточної політичної кризи. Це єдиний шлях, щоб уникнути замкненого кола взаємних звинувачень", - упевнений він.

ОСТАННЄ

Рада ЄС тимчасово заборонила передачу іммобілізованих активів ЦБР

МЗС Туреччини: Наголошуємо на важливості припинення атак, спрямованих проти портової інфраструктури сторін

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Україна готова буде провести вибори при рішенні питань безпеки, фінансування та реалізації виборчого права – Подоляк

Стратегія нацбезпеки США націлена на економпартнерство та процвітання для досягнення миру та майбутнього України – посол

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

Розмови про вибори можливі лише після припинення вогню, заявляють в партії "Удар"

Україна підготує відповіді щодо політичних та юридичних викликів виборів під час воєнного стану

Поспіх із виборами може поставити під сумнів їх легітимність - нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА