17:41 05.02.2014

Новий уряд в Україні має бути урядом довіри - Фюле

2 хв читати

Європейський комісар з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле вважає, що новий уряд України має користуватися довірою всіх сторін.

"Акцент буде зроблено на забезпечення міцної стабільності в країні. Новий уряд, незалежно від його складу, має користуватися достатньою довірою усіх сторін", - сказав він у середу в Страсбурзі, виступаючи у рамках пленарного засідання Європарламенту щодо ситуації в Україні.

Ш.Фюле також відзначив "особливе значення" дискусії про Конституцію. "У цьому відношенні час має суттєве значення. Ми готові підтримувати процес досвідом і порадою" - заявив європейський комісар про готовність з боку ЄС.

Ш.Фюле висловився і з приводу наступних президентських виборів. "Мають бути умови для проведення вільних і справедливих президентських виборів 2015 року, зокрема і щодо складу Центральної виборчої комісії і поправок до закону про парламентські вибори, до законів про президентські і місцеві вибори", - вважає він.

Єврокомісар заявив про готовність ЄС допомогти всім сторонам. "У разі позитивного сценарію, ми буде готові збільшити нашу допомогу, що ґрунтується на зобов'язаннях політичних та економічних реформ, у співпраці з МВФ та іншими міжнародними гравцями. Ці кроки необхідні для того, щоб український уряд гарантував суверенітет, стабільність, модернізацію та економічне процвітання України у подальші роки. Вони також важливі, якщо Україна хоче тримати двері відкритими для політичної асоціації та економічної інтеграції з ЄС", - запевнив Ш.Фюле.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана

УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук

Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

Кошта проведе відеоконференцію з лідерами ЄС, щоб напередодні спецсаміту заслухати Макрона про його зустріч із Трампом

Вучич назвав голосування щодо української резолюції в ГА ООН помилковим, варто було утриматися

Експрем'єр Великої Британії Джонсон бачить позитивні моменти у потенційній американо-українській угоді щодо рідкісноземельних металів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА