Інтерфакс-Україна
14:49 18.02.2014

Яценюк: Проект постанови про повернення Конституції 2004 р. у ВР не зареєстровано, але шанс на вирішення кризи залишається

2 хв читати
Яценюк: Проект постанови про повернення Конституції 2004 р. у ВР не зареєстровано, але шанс на вирішення кризи залишається

Лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк заявляє, що проект постанови про повернення Конституції 2004 року у Верховній Раді не зареєстровано, але український парламент ще має шанс врятувати ситуацію і вийти з кризи за бажання президента України Віктора Януковича.

"Шанс на вирішення цієї кризи залишається, якщо президент дасть вказівку своїй фракції повернутися до стін парламенту зареєструвати постанову і розглядати її",- сказав він журналістам у вівторок.

Відповідаючи на уточнююче запитання, чи зареєстровано відповідний проект постанови, А.Яценюк сказав "Ні".

Лідер фракції зазначив, що опозиція від самого початку пропонувала шлях виходу з кризи, проте "ні президент, ні регіонали не хочуть не те що йти на поступки, а й виконувати закон".

"Не йдеться про дискусію, що ми щось вимагаємо незаконне. Ми вимагаємо лише того, що в 2010 році Конституційний Суд не скасував Конституції - було визнано окремі положення неконституційними, але не відновив редакції 1996 року. І тому нині те, що в парламенті заблоковано голосування, за цим проектом постанови воно заблоковано лише тому, що Віктор Янукович не дав вказівки провести повну процедуру голосування і нарешті розпочати реальний діалог у країні", - зазначив А.Яценюк.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", в будівлі парламенту перебувають переважно депутати з опозиційних фракцій. Лідери цих фракцій А.Яценюк ("Батьківщина"), Віталій Кличко (УДАР) і Олег Тягнибок ("Свобода") зараз вийшли з парламенту, щоб з'ясувати ситуацію у будівлі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Європейська Солідарність" закликала спікера Ради негайно обговорити ситуацію на фронті на погоджувальній раді - співголова фракції

Міністр закордонних справ Чехії: На майбутніх парламентських виборах чеська нація проголосує за українську

Віртуальна зустріч коаліції охочих пройде в середу

Раді пропонують внести зміни до Виборчого кодексу щодо оскарження відкликання депутатів місцевих рад

Саміт Трампа і Путіна в п’ятницю має призвести до припинення вогню – глава МЗС Франції

Туск: нагнітання напруги у стосунках України та Польщі – це путінський сценарій

Глава МЗС Чехії Липавський нагороджений медаллю "За підтримку України та дипломатичні зусилля"

Орбан про заяву ЄС: вказівки з "лави суддів" можуть погіршити ситуацію на зустрічі Трампа з Путіним

Зустріч Трампа та Путіна не має вирішувати майбутнє України та Європи – депутати Європарламенту

Путін використає зустріч з Трампом у власних інтересах - голова комітету Ради з питань зовнішньої політики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА