15:58 12.03.2014

66% українців хочуть дострокових виборів до ВР, "Батьківщина" та "УДАР" лідирують в електоральних симпатіях - соцопитування

2 хв читати

Два треті населення України виступає за дострокові парламентські вибори, свідчать дані соціологічного опитування, результати якого було представлено на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в середу.

Згідно з опитуванням, проведеним із 1 по 6 березня Центром "Соціальний моніторинг" та Українським інститутом соціальних досліджень імені О.Яременка спільно з відділом моніторингових досліджень соціально-економічних трансформацій Інституту економіки та прогнозування НАН України, 66% респондентів хотіли б якнайшвидшого проведення дострокових виборів до Верховної Ради, 22% дотримуються протилежної думки, 11,8% не змогли визначитися з відповіддю.

При цьому готові взяти участь у виборах 79,7% опитаних (37,5% упевнені, що візьмуть участь, 42,2% найімовірніше візьмуть), 16,7% - не братимуть участі.

При цьому за ВО "Батьківщина" готові проголосувати 16,1% усіх опитаних, за партію "УДАР" Віталія Кличка - 14,7%, "Антикризову групу" Сергія Тігіпка - 12,3%, партію "Солідарність" Петра Порошенка - 10,2%, Комуністичну партію України - 5,9%, ВО "Свобода" - 4,8%.

Також за Радикальну партію Олега Ляшка проголосували б 3,3%, "Український фронт" (лідери Михайло Добкін та Геннадій Кернес) - 3,1%, "Правий сектор" - 1,5%; "Економічний розвиток" (лідер Анатолій Кінах) - 0,4%, партію "Україна - Вперед!" (лідер Наталія Королевська) - 0,3%, за іншу партію - 1,7%. Не змогли визначитися з відповіддю 13,1% опитаних.

Якщо імітувати результати виборів, тобто визначити кількість прибічників серед тих, хто братиме участь та визначився з вибором, до парламенту проходить ВО "Батьківщина" 18,5% голосів, "УДАР" із 17%, "Антикризова група" з 14,2%, партія "Солідарність" із 11,8%, КПУ з 6,8% та ВО "Свобода" з 5,5%.

Під час дослідження було опитано 2099 респондентів у всіх областях України. Похибка вибірки не перевищує 2,18%.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Понад половина українців є прихильниками вступу України до ЄС - опитування

У президентському рейтингу лідирують Тимошенко та Гриценко - соцопитування

Лідерами президентського рейтингу в Україні є Тимошенко, Порошенко і Бойко - соцопитування

"Головними гальмами" розвитку України українці вважають олігархів і владу

35% українців хотіли б назавжди виїхати з країни - соцопитування

57% мешканців великих міст України проти проведення виборів на Донбасі, 28% підтримують - соцопитування

Н.Савченко має більш високий рівень довіри серед українців, ніж Порошенко, Гройсман і Парубій - соцопитування

У разі дострокових виборів до ВР пройшли б чотири партії - соцопитування

У разі дострокових виборів до Ради пройдуть 6 партій, але більшість українців їх проведення не підтримують

Соціологи констатують погіршення соціально-економічного самопочуття українців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА