Інтерфакс-Україна
16:07 12.03.2014

Глава МВС: Як тільки Януковича буде включено до бази Інтерполу, Київ пред'явить вимоги щодо його екстрадиції

2 хв читати
Глава МВС: Як тільки Януковича буде включено до бази Інтерполу, Київ пред'явить вимоги щодо його екстрадиції

Україна очікує завершення необхідних процедур для включення Віктора Януковича до бази Інтерполу, після чого буде пред'явлено вимогу про його екстрадицію, заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

"У нас є правила Інтерполу. Україна подала заявку в Інтерпол, і відповідно до пунктів та правил Інтерполу він проводить спеціальну перевірку, чи не підпадає ця заявка в переслідування з політичних, релігійних та інших мотивів. Інтерпол має на це десять днів. Відповідно до нашої заявки, як тільки його (В.Януковича - ІФ) буде включено до бази Інтерполу, ми висунемо вимоги щодо екстрадиції Януковича та ще деяких осіб", - повідомив А.Аваков журналістам після засідання Кабінету Міністрів у середу.

Як повідомлялося, стосовно В.Януковича відкрито кримінальне провадження щодо перевищення ним повноважень із листопада 2013 року по лютий 2014 року та за масові вбивства активістів Майдану. Відкрито також провадження за фактом захоплення В.Януковичем державної влади в 2010 році. Окрім цього, розслідується провадження щодо поширення указу №90/2014 від 27 лютого 2014 року, яким В.Янукович намагався відновити свої повноваження шляхом перенесення низки держустанов в Севастополь.

У лютому Головне слідче управління Генеральної прокуратури ініціювало запит про оголошення В.Януковича в міжнародний розшук каналами Інтерполу.

Як відомо, В.Янукович 28 лютого провів прес-конференцію в Ростові-на-Дону, крім того, 11 березня в цьому самому місті він виступив з офіційною заявою.

ОСТАННЄ

Порошенко про відставку Єрмака: потрібна єдність, нова проєвропейська коаліція і новий професійний уряд

Єврокомісія про відставку Єрмака: Ми бачили новини, стежимо за ситуацією

"Євросолідарність" вимагає негайного скликання засідання Верховної Ради

"Євросолідарність" наполягає на зустрічі президента з усіма фракціями та виключення з переговорної групи по "мирній угоді" скомпрометованих осіб

Більшість українців вважає, що за час повномасштабного вторгнення рівень корупції в Україні збільшився – опитування

Більшість українців вважають, що події в державі розвиваються в неправильному напрямку, і підтримують відставку Кабміну – опитування

Порошенко на позачерговому саміті ЄНП: мир не може бути побудований на легалізації агресії

Україна формує нову систему переходу від військової служби до цивільного життя – нардеп Тарасенко

"Європейська солідарність" закликала депутатів фракції "Батьківщина" об’єднатись у роботі з відновлення субʼєктності парламенту

Безпека України може визначатися лише із залученням України - Зеленський після розмови зі Стуббом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА