Інтерфакс-Україна
17:03 12.03.2014

Понад дві третини українців позитивно ставляться до усунення Януковича з посади президента - соцопитування

2 хв читати
Понад дві третини українців позитивно ставляться до усунення Януковича з посади президента - соцопитування

69,4% населення України позитивно ставляться до усунення Віктора Януковича з посади президента, 24,5% ставляться до цього негативно. Про це свідчать результати опитування, проведеного центром "Соціальний моніторинг" і Українським інститутом соціальних досліджень імені О.Яременка спільно з відділом моніторингових досліджень соціально-економічних трансформацій Інституту економіки та прогнозування НАН України.

Водночас в АР Крим до усунення В.Януковича з посади голови держави негативно поставилися 92,7%, у східних областях - 74%, південних - 54,4%.

Також загалом позитивно українці поставилися до усунення від виконання обов'язків представників влади Януковича-Азарова - 68,8%, негативно - 24,6%, не змогли відповісти - 6,6%.

Формування нової більшості у Верховній Раді позитивно сприймають 56,6%, негативно - 32%; звільнення з колонії екс-прем'єра Юлії Тимошенко схвалюють 53,1%, не підтримують 39,2%.

Призначення Олександра Турчинова головою Верховної Ради позитивно сприймають 49,5%, негативно - 41,8%: в. о. президента і верховним головнокомандувачем Збройних сил України - схвалюють 46,4%, не схвалюють 44,4%.

Скасування "мовного закону" підтримують 38,1%, ставляться до цього негативно 49,9%.

Розформування спецпідрозділу "Беркут" МВС України позитивно розцінюють 37,5%, негативно - 51,2%.

Більше ніж половина населення України (59,8%) підтримують введення жорсткої економії та скорочення видатків бюджетних коштів, 34,2% не підтримують таких заходів, 6,0% не змогли відповісти.

Під час дослідження з 1 по 6 березня було опитано 2099 респондентів у всіх областях України. Похибка вибірки не перевищує 2,18%.

ОСТАННЄ

Каллас: Путіну вірити не можна, тож Україні потрібні надійні гарантії безпеки

Нардепи та експерти розходяться в оцінці перспектив зустрічі Зеленського з Путіним

Санкції проти Порошенка були запроваджені на підставі сфальсифікованих документів, стверджують в "Євросолідарності"

Зеленський та прем'єр Норвегії домовились зустрітись найближчим часом

Зеленський та Кошта обговорили підготовку нового пакету санкцій проти РФ

Немає ніяких конкретних результатів зустрічі президента України з президентом США - заступниця голови фракції "Голос"

Ефективною гарантією безпеки для України є лише членство в НАТО - голова комітету з питань інтеграції України до ЄС

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Зеленський, Трамп та європейські лідери обговорили у Білому дому гарантії безпеки та домовились про зустріч з Путіним

Порошенко перед зустріччю Зеленського з Трампом: питання Криму чи членства в НАТО не мають стояти на порядку денному

Трамп заявив про "великий прогрес" щодо РФ та назвав зустріч на Алясці чудовою

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА