Інтерфакс-Україна
16:33 04.04.2014

Ярош заявив, що позичив кошти на виборчу кампанію в касі партії, доходів у нього немає кілька років

1 хв читати
Ярош заявив, що позичив кошти на виборчу кампанію в касі партії, доходів у нього немає кілька років

Грошову заставу на виборчу кампанію узято з партійної каси, заявив кандидат у президенти, лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош.

"Я позичив гроші в касі партії. Якщо у мене буде можливість - віддам", - заявив Д.Ярош на прес-конференції в п'ятницю.

За його словами, окрім того, кілька підприємців - членів "Правого сектора" - внесли кошти на рахунки партії.

Відповідаючи на запитання про особисті доходи, лідер "Правого сектора" розповів, що зазначені в декларації 803 грн - це стипендія дочки. Легальних же доходів кілька років у нього не було. Д.Ярош пояснив, що жити в таких умовах йому допомагали соратники - підприємці, які жертвували гроші в розмірі 5-6 тис. грн для того, щоб він займався патріотичним вихованням молоді.

ОСТАННЄ

Міністерства оборони України та Великої Британії домовилися про спільне виробництво дронів-перехоплювачів - Умєров

Мелоні на засіданні Коаліції охочих наголосила на важливості єдності Європи та США

Зеленський: Тиск на російську нафту – це інструмент для закінчення війни

Питання використання заморожених актививів РФ має бути вирішено до Святвечора – прем’єр-міністерка Данії

Україна та партнери не шукають способу, як зупинити війну без США – Зеленський

Прем’єр Нідерландів вважає, що голландський парламент погодився б у питанні далекобійної зброї для України

Зеленський сподівається, що ЄС зможе прийняти практичне рішення щодо використання заморожених росактивів до кінця 2025 р.

Стармер: Британія збільшує програму, щоб надати Україні 5 тис. ракет багатоцільового призначення

Канада готова відновити торговельні переговори з США, як тільки Вашингтон буде готовий - Карні

Рютте знову схвально відгукнувся про пропозицію Трампа для України та Росії зупинитися там, де вони є

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА