Інтерфакс-Україна
17:47 15.04.2014

Делегація Венеціанської комісії може в травні прибути в Україну для обговорення законопроекту про зміни до Конституції

2 хв читати

Делегація Венеціанської комісії може знову відвідати Київ у середині травня для обговорення напрацьованого тимчасовою спеціальною комісією (ТСК) Верховної Ради законопроекту про внесення змін до Конституції, заявляє секретар Венеціанської комісії Томас Маркерт.

"Коли ви будете готові до цього, делегація Венеціанської комісії може знову приїхати до Києва, щоб уже детально обговорити... Наприклад, ми могли б ще раз приїхати для такого обговорення до завершення вашого наступного кінцевого терміну - 12-13 травня", - сказав Т.Маркерт під час засідання ТСК із підготовки законопроекту про внесення змін до Конституції у вівторок.

При цьому він зазначив, що у своїй роботі спецкомісія може використовувати висновки, які Венеціанська комісія робила раніше.

Т.Маркерт також зазначив, що представники Венеціанської комісії зможуть обмінятися думками з членами ТСК, коли вже буде готовий текст проекту змін до Конституції.

"Формальний висновок Венеціанської комісії напевно, може, бути прийнято на нашому наступному після цього часу (завершення терміну, відведеного на підготовку спецкомісією законопроекту - ІФ) засіданні, а це буде 12-13 червня", - додав він.

При цьому секретар Венеціанської комісії запевнив, що до того, як у комісії буде можливість зробити офіційний висновок щодо проекту змін до Конституції, представники комісії могли б висловити свою думку неформально. "Я думаю, ми знайдемо шляхи, як пропонувати наші ідеї та висновки в неформальному режимі", - зазначив Т.Маркерт.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

Європарламент вшанував памʼять Андрія Парубія

Україна та Єврокомісія розпочали скринінг за останнім переговорним Кластером

Захід має вимагати від Росії припинення вогню - Порошенко на безпековій конференції у Кембриджі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА