Інтерфакс-Україна
11:15 29.04.2014

Уряд України пропонує скоротити кількість податків до 8 із 2016 року - прем'єр

1 хв читати
Уряд України пропонує скоротити кількість податків до 8 із 2016 року - прем'єр

Уряд України ініціює суттєві правки до Податкового кодексу, відповідно до яких із 2016 року в країні було б введено більш спрощену систему оподаткування, в якій кількість податків було б скорочено з нинішніх 22 до 8, повідомив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

"З одного боку, це дасть змогу спростити процес збору податків та подолати корупцію, а з іншого, надасть можливість працювати в прозорих і зрозумілих механізмах", - заявив він, виступаючи у вівторок під час відкритого парламентського засідання у формі громадських слухань з питань обговорення внесення змін до Конституції України.

Як повідомлялося, в колишньому уряді та Міндоходів обговорювалася можливість скорочення кількості податків до 9-10, проте потім цю кількість було збільшено до 14, однак до практичної реалізації ідея скорочення кількості податків не дійшла.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нові правила звільнення працівників і місцевих депутатів під час війни пропонує група депутатів "Слуги народу"

Законопроєкт про Кіберсили ЗСУ суперечить чинному законодавству - нардеп

ЦВК продовжила для Чорновол строк подання документів для реєстрації народною депутаткою

Київрада має перенаправити на мобільні укриття півмільярда грн, які не використали райадміністрації - Кличко

Зеленський пояснює дії Орбана прагненням наростити рейтинг його партії блокуванням України

Рейтинг Макрона впав до рекордно низьких 14% на тлі політичної кризи в країні - опитування

Бельгія висунула вимоги щодо використання російських активів для фінансування позики Україні

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

"Слуга народу" підтримала кандидатуру Бережної на посаду віце-премʼєра з гуманітарної політики - міністра культури

Діяльність "Євросолідарності" та "Голосу" в Раді частіше оцінюють позитивно, ніж негативно, – соцопитування КМІС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА