Інтерфакс-Україна
15:53 05.05.2014

Заступник генсека ООН Фелтман відвідає Україну 7-8 травня, заявляють у МЗС

1 хв читати
Заступник генсека ООН Фелтман відвідає Україну 7-8 травня, заявляють у МЗС

Відвідати Україну з візитом цього тижня має намір заступник генерального секретаря ООН з політичних питань Джеффрі Фелтман, заявляють у Міністерстві закордонних справ України.

"7-8 травня заступник генерального секретаря ООН з політичних питань Джеффрі Фелтман планує відвідати Україну з візитом", - сказав на брифінгу в понеділок у Києві директор департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс.

За його словами, цей візит відбудеться за ініціативи Генсека ООН Пан Гі Муна, а метою візиту є активізація сприяння з боку ООН у деескалації ситуації в Україні.

"Очікується, що Дж.Фелтман проведе в Україні низку зустрічей з керівництвом України і Міністерства закордонних справ", - додав Є.Перебийніс.

Як повідомлялося, раніше Дж.Фелтман заявив про наміри приїхати в Україну для сприяння в дипломатичному вирішенні українського кризи. "У рамках своїх зусиль із повернення до дипломатії і мирних способів вирішення (української кризи - ІФ), він (Пан Гі Мун - ІФ) попросив мене наступного тижня повернутися в Україну", - сказав Дж.Фелтман під час засідання Радбезу ООН з питань України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Проблема стосунків з Угорщиною – це проблема не України, а ЄС і НАТО, переконаний Яценюк

Яценюк: Під час переговорів про вступ до ЄС не можна отримати все і нічим не поступитися

Суд закінчив розгляд службових документів, там немає обгрунтування для санкцій проти Порошенка – адвокат

Розмови політиків про вибори зараз безвідповідальні по відношенню і до країни, і до власної політичної кар'єри – Яценюк

Нардеп В'ятрович про узгодження з Угорщиною закону про зміни в освіті: Його ніхто не бачив в очі в парламенті

Орбан вважає, що на заваді зустрічі Трампа з Путіним у Будапешті стоять лише 1-2 питання

Сибіга: Бажаємо народу Грузії реалізувати свої європейські прагнення попри дії нинішнього уряду

В Євросолідарності заявляють про медіаатаки на їх нардепів, зокрема, Княжицького та Сюмар

Майбутній уряд Чехії може зменшити підтримку України

Суд скасував домашній арешт керівника апарату КМДА Загуменного і відсторонення його від посади - КМДА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА