Інтерфакс-Україна
10:05 20.05.2014

Україні потрібен легітимний президент - Тігіпко

1 хв читати
Україні потрібен легітимний президент - Тігіпко

Народний депутат, кандидат у президенти України Сергій Тігіпко заявляє, що результати президентських виборів потрібно визнати, навіть якщо вони не відбудуться на Донбасі.

"Я за те, щоб вибори відбулися 25 травня. Як би вони не відбулися, і навіть якщо вони не відбудуться в Донецькій і Луганській областях (а у мене там була хороша підтримка), я все одно визнаю ці вибори", - сказав Тігіпко в ефірі програми "Шустер LIVE" на Першому національному.

"Нам потрібен легітимний президент. Інакше - яка альтернатива? Хаос знову?", додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА