Інтерфакс-Україна
17:47 22.05.2014

Турчинов закликає представників різних конфесій до єдиної молитви у "день тиші"

1 хв читати
Турчинов закликає представників різних конфесій до єдиної молитви у "день тиші"

В.о. президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов ініціює проведення спільної молитви за Україну у церквах усіх конфесій у суботу, напередодні президентських виборів.

"З такою ініціативою ми виходимо напередодні президентських виборів, коли за законом останній день перед голосуванням, тобто в суботу (її називають днем тиші), заборонена будь-яка агітація, будь-яка пропаганда. Я переконаний, що дуже важливо для нашої країни, щоб відбулася спільна молитва за нашу Україну", - заявив Турчинов на зустрічі з главами церков у Києві в четвер.

При цьому спікер додав: "У всіх церквах, у всіх храмах щоб у цей день, напередодні дуже важливого вибору для нашої держави, усі церкви, усі конфесії об'єдналися у спільній молитві до Бога, щоб Він благословив країну".

Водночас О.Турчинов подякував за допомогу церков державі, яку вони надають, "проповідуючи правду, істину".

"Духовний фундамент, який будують всі церкви нашої держави, має зміцнити та об'єднати державу", - сказав О.Турчинов.

24 травня в Україні - "день тиші": заборонена передвиборна агітація напередодні президентських виборів.

ОСТАННЄ

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

Порошенко обговорив з Сікорським власні розробки в сфері ОПК

Сікорський поки не бачить підстав для розриву дипвідносин з РФ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА