Інтерфакс-Україна
13:49 03.06.2014

Стосовно сина Януковича прокуратура розслідує справу про ухиляння від сплати податків на 50 млн грн

1 хв читати
Стосовно сина Януковича прокуратура розслідує справу про ухиляння від сплати податків на 50 млн грн

Генеральна прокуратура України розпочала кримінальне провадження стосовно Олександра Януковича щодо ухиляння від сплати податків на суму понад 50 млн грн., повідомив заступник генерального прокурора Олексій Баганець.

"Головне слідче управління Генпрокуратури зареєструвало кримінальне провадження стосовно Олександра Януковича, який за попередньою змовою з іншими особами організував ухилення від сплати податків групою компаній... на суму понад 50 млн грн", - повідомив О. Баганець на прес-конференції у вівторок у Києві.

За його словами, наразі проводиться досудове розслідування, тому поки рано що говорити про подальші кроки стосовно О.Януковича.

ОСТАННЄ

Климпуш-Цинцадзе: Україна не має права ігнорувати зауваження, викладені у звіті Єврокомісії

"Євросолідарність" закликає Раду і Кабмін обговорити доповідь Єврокомісії по Україні і врахувати її в роботі

Кличко: На наступній сесії Київради планується збільшити фінансування Сил безпеки і оборони ще на 1 млрд грн.

Апеляційний адміністративний суд визнав незаконним блокування міжнародної діяльності Порошенка

Нардеп Слинько увійшов до фракції "Слуга народу"

Раді рекомендують ухвалити закон щодо уточнення питання проходження військової служби співработниками розвідорганів - нардеп

Орбан би не переміг, якби вибори відбулися зараз, але до весни ще багато часу - депутат Закарпатської облради Цебер

Центристи D66 перемагають на дострокових виборах у Нідерландах – ЗМІ

У Нідерландах на виборах у парламент суспільство вибрало стабільність - Климпуш - Цинцадзе

Порошенко під час передачі допомоги ЗСУ звинуватив ДССЗЗІ в тому, що залишила бригади "без очей"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА