Інтерфакс-Україна
13:29 07.06.2014

Зурабов: Росія бачить у Порошенку серйозного партнера для діалогу

1 хв читати
Зурабов: Росія бачить у Порошенку серйозного партнера для діалогу

Російське керівництво вважає нового президента України Петра Порошенка серйозним партнером для подальшого діалогу між країнами, повідомив посол РФ в Україні Михайло Зурабов.

"Президент Росії Володимир Володимирович Путін, вказуючи на те, що його діалог із президентом П.Порошенком можливий, звертав увагу на те, що відповідальність за трагедію сходу, зокрема воєнну трагедію сходу, на П.Порошенку на сьогодні не лежить. І це дає можливість Росії бачити в ньому партнера для переговорів і розглядати, звісно, його як серйозного партнера для внутрішньоукраїнського діалогу", - сказав посол журналістам у суботу після церемонії інавгурації президента України П.Порошенка.

За словами М.Зурабова, новий український президент вже взяв на себе повноваження верховного головнокомандувача Збройними силами і таким чином, він поклав на себе відповідальність за подальший розвиток подій у країні.

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

Кадрові ротації мають дати імпульс позитивним змінам у сфері безпеки та оборони - Чернєв

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА