Інтерфакс-Україна
10:55 19.06.2014

В оточенні регіонала Левченка розглядаються різні версії його нібито зникнення

1 хв читати

З народним депутатом України (фракція Партії регіонів) Миколою Левченком все гаразд, стверджує одна з його помічниць.

Відповідаючи на запитання агентства "Інтерфакс-Україна", чи відповідає дійсності інформація в ЗМІ про нібито зникнення і можливе викрадення М.Левченка і чи є з ним зв'язок, помічниця депутата наголосила: "Він живий, здоровий, з ним все в порядку. Він сам вам все прокоментує". Інших подробиць вона не вказала.

Раніше інтернет-портал "Новини Донбасу" повідомляв, що в середу ввечері зник народний депутат-регіонал, голова Донецької обласної організації Партії регіонів М.Левченко.

"Помічники Левченка не можуть вийти з ним на зв'язок. Не відповідає і водій нардепа. В оточенні Левченка не виключають, що його могли викрасти", - зазначалося в повідомленні.

ОСТАННЄ

Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським

Домовленості про мир не мають порушувати Конституцію України - Мережко

Адміністрація Трампа планує організувати ще одну зустріч Віткоффа з росіянами – ЗМІ

Віцемер Києва Прокопів до повідомлення про підозру постійно перебував у столиці і нікуди не ховався – Кличко

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

В Подільському та Святошинському районах Києва планується демонтувати по 400 МАФів – мер

США хочуть забезпечити повне припинення вогню в Україні протягом кількох тижнів – ЗМІ

Порошенко відправляє чергову партію дронів та техніки на фронт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА