Інтерфакс-Україна
16:07 23.08.2014

Німеччина не визнає анексію Криму - Меркель

1 хв читати
Німеччина не визнає анексію Криму - Меркель

Німеччина не визнає анексію Криму Росією і вважає небезпечним порушення світового порядку, встановленого після Другої світової війни, наголошує федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель.

"Це сталося з порушенням територіальної цілісності в Європі, і якщо цей принцип ми визнаємо, то тоді у нас у всій Європі таке може статися. Тоді це торкнеться не тільки України, а у кожній європейській країні можуть виникати претензії до тих чи інших районів, що порушить мирне співіснування в Європі, і дуже важливе визнання територіальної цілісності після Другої світової війни, оскільки Європа живе за цим принципом до нинішнього часу", - сказала вона на спільному із президентом України Петром Порошенком брифінгу в суботу в Києві.

Крім того, вона наголосила на важливості вжиття Україною необхідних кроків, щоб Донецька і Луганська області не повторили долю Криму.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

Кадрові ротації мають дати імпульс позитивним змінам у сфері безпеки та оборони - Чернєв

Зеленський обговорив з Макроном постачання ракет для ППО та дипломатичні кроки

Заява лідерів ЄС та Великої Британії: Безпека в Арктиці має бути досягнута союзниками по НАТО із дотриманням принципів Статуту ООН

Кадрові ротації Рада розгляне на наступному пленарному тижні - Железняк

Представниця президента не прийшла на суд по санкціях проти Порошенка, політик заявив про затягування процесу

КМІС: 10% українців вважають, що вибори потрібно проводити до припинення вогню

Зеленському довіряють 59% українців, не довіряють 35% - КМІС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА