Інтерфакс-Україна
11:48 11.09.2014

Порошенко продовжив телефонні консультації з Меркель щодо ситуації на Донбасі в умовах режиму припинення вогню

1 хв читати
Порошенко продовжив телефонні консультації з Меркель щодо ситуації на Донбасі в умовах режиму припинення вогню

Президент України Петро Порошенко продовжив телефонні консультації з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель, під час яких співрозмовники обговорили ситуацію на Донбасі в умовах режиму припинення вогню згідно з Мінськими домовленостями від 5 вересня.

"Виведення російських військ із території України та закриття українсько-російського кордону для бойовиків, озброєння та боєприпасів дасть змогу констатувати прогрес у деескалації та початок мирного врегулювання", - заявив П.Порошенко, повідомляє прес-служба президента України.

Також він наголосив на важливості належного моніторингу й верифікації режиму припинення вогню з боку ОБСЄ. Окрім цього, глава Української держави вказав на необхідність звільнення заручників, зокрема й тих, яких незаконно тримають у РФ.

П.Порошенко й А.Меркель скоординували подальші дії з європейської інтеграції України, зокрема щодо імплементації угоди про асоціацію між Україною і ЄС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українські політики та політологи відзначають як переваги, так і негативні наслідки ударів США по Ірану

Сибіга оголосив дипломатичну мобілізацію задля посилення тиску на РФ

Опозиція Угорщини заявила про повний провал "референдуму" Орбана про вступ України в ЄС

РФ не зможе реально підтримувати Іран, але буде зображати, що намагається – Зеленський

У Канаді Україна передала Бессенту список зброї, яку готова закупити у США – Зеленський

Зеленський: санкції на банківську систему РФ і на енергетику – найдієвіші

Пакистан рекомендує Трампа на здобуття Нобелівської премії миру 2026р.

Поки Путін зайнятий відправкою російських ніг для вторгнення в інші країни, він ставить росіян усередині країни на коліна економічно - Сибіга

Латвія запроваджує заборону на купівлю нерухомості громадянами та юрособами РФ і Білорусі

Путін вдає, що пропонує послуги у припиненні війни на Близькому Сході, водночас відмовляючись припинити атаки по Україні - Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА