Інтерфакс-Україна
09:42 15.09.2014

"Народний фронт" виступає за імплементацію угоди про асоціацію Україна-ЄС одразу після її ратифікації

1 хв читати
"Народний фронт" виступає за імплементацію угоди про асоціацію Україна-ЄС одразу після її ратифікації

Голова політради партії "Народний фронт", прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявляє про необхідність імплементації угоди про асоціацію з ЄС наступного дня після її ратифікації Верховною Радою.

"Щодо євроінтеграції в нас позиція однозначна: угоду буде ратифіковано, вона набуде чинності, угоду буде імплементовано, починаючи з наступного дня після того, як український парламент проголосує за ратифікацію. Це - наша політична позиція", - заявив А.Яценюк, представляючи програму партії "Народний фронт" на з'їзді в Києві в неділю.

Як повідомлялося, планується, що верховна Рада та Європейський парламент синхронно ратифікують угоду про асоціацію Україна-ЄС 16 вересня.

Водночас Україна та Європейський Союз домовилися на рік відкласти застосування угоди про асоціацію в частині функціонування зони вільної торгівлі - до 31 грудня 2015 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп Сірко: Після перемоги партії Бабіша Україна втратила підтримку Чехії в протистоянні з РФ

Нардеп Мережко: Попри перемогу популістів на парламентських виборах у Чехії, підтримка України збережеться

Планується зустріч Зеленського з фракцією "Слуга народу" - джерело

РФ навмисне відключила е/е на ЗАЕС для реалізації планів під’єднання до своєї енергосистеми – Сибіга

Кабмін перенаправив 143,1 млн грн на організаційне і інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності Ради

Голова євроінтеграційного комітету пропонує об’єднати два законопроєкти щодо адаптації українського права до норм ЄС

Військові та їх родини з Києва отримають від 1,2 до 2,5 тис грн до Дня захисників - розпорядження

"Євросолідарність" ініціює переспрямування 200 млрд грн на потреби ЗСУ в проєкті держбюджету-2026, повідомив Порошенко

Україні слід припинити гратися з проросійськими силами — нардеп Сірко про уроки виборів у Молдові

Україна завершила процес скринінгу законодавства – єврокомісарка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА