Інтерфакс-Україна
17:13 10.10.2014

Президент призначив Кіхтенка головою Донецької ОДА замість Тарути - прес-секретар Порошенка

1 хв читати
Президент призначив Кіхтенка головою Донецької ОДА замість Тарути - прес-секретар Порошенка

Президент України Петро Порошенко повідомив про звільнення Серегія Тарути з посади голови Донецької облдержадміністрації та призначення на цю посаду Олександра Кіхтенка.

"Президент щойно подякував за роботу Сергієві Таруті й представив нового голову ОДА - Олександра Кіхтенка", - розповів прес-секретар президента Святослав Цеголко агентству "Інтерфакс-Україна" в п'ятницю.

Він також зазначив, що про це П.Порошенко заявив у Краматорську (Донецька обл.).

На сайті глави держави відповідних указів поки що немає.

С.Таруту було призначено головою Донецької облдержадміністрації 2 березня указом в. о. президента України Олександра Турчинова. До цього С.Тарута був головою ради директорів корпорації ІСД. Нині балотується до Верховної РадИ на позачергових парламентських виборах ЗА мажоритарним округом у Маріуполі.

О.Кіхтенко від 2001 року - перший заступник командувача внутрішніх військ України - начальник штабу Внутрішніх військ. Від лютого 2005 року до квітня 2010 року був командувачем Внутрішніх військ.

О.Кіхтенко - перший номер у передвиборчому списку партії "Сила і честь". Лідера партії - Ігоря Смешка - призначено 9 жовтня радником президента, головою комітету з питань розвідки при президентові України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глави МЗС Польщі та США обговорили стан переговорів щодо миру в Україні

Глава МЗС Великої Британії: працюємо із США, Україною та європейськими союзниками для забезпечення справедливого і міцного миру

Визнання США Криму російським та відмова Україні в можливості вступу до НАТО приведуть до нової війни – нардеп Соболєв

Порошенка утримували на кордоні попри рішення суду, через що він пропустив перший день Міжпарламентської ради Україна–НАТО - адвокат

Єврокомісія щодо можливої відмови України від територій: Крим – це Україна

Україна готова обговорювати мирну угоду з Росією, але тільки після реального припинення вогню – ЗМІ

"Євросолідарність" вважає суд над заступником Кличка Прокопівим спробою залякати опозицію

Рубіо анонсував масштабну реорганізацію Держдепу США

Климпуш-Цинцадзе про умови для припинення вогню: якщо це правда, то США не налаштовані на пошук досягнення тривалого миру

Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА