Інтерфакс-Україна
12:18 17.10.2014

Лукашенко: У тому, що відбувається в Україні, винен лише Янукович

1 хв читати

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що в подіях, що відбуваються в Україні, винен колишній президент цієї країни Віктор Янукович.

"У подіях на Майдані і всім, що сталося потім, хто винен? Винен мій дуже колишній хороший друг - Янукович (екс-президент України Віктор Янукович - ІФ). Тільки він винен у тому, що сталося в Україні", - заявив О. Лукашенко в п'ятницю в Мінську на прес-конференції для російських регіональних ЗМІ.

Водночас білоруський лідер зазначив, що на Майдані стався "антиконституційний переворот".

Розповідаючи про свої контакти з українськими політиками, О.Лукашенко наголосив: "Я завжди знаходив спільну мову з політиками, які приходили до влади в Україні". "Що тут поганого? Що поганого в тому, що я розмовляю з українськими політиками?" – звернувся з риторичним запитанням глава держави.

"Нам треба спокійніше ставитися до того, що відбувається в політиці України. Вони завжди вирували напередодні виборів, особливо парламентських", - додав президент Білорусі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Маршалок Сейму Польщі запропонував Зеленському допомогу з виборами – ЗМІ

США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА