Інтерфакс-Україна
12:47 24.11.2014

Київ та Вільнюс домовилися про постачання "конкретних елементів озброєння" для української армії - Порошенко

2 хв читати
Київ та Вільнюс домовилися про постачання "конкретних елементів озброєння" для української армії - Порошенко

Україна та Литва в понеділок домовилися про співпрацю у військово-технічній сфері, зокрема, про постачання українським військовим елементів озброєння, повідомив президент України Петро Порошенко.

"Ми домовилися про співпрацю у військово-технічній сфері, про конкретне постачання конкретних елементів озброєння для українських Збройних сил. Я думаю, що це конкретна демонстрація підтримки", - сказав президент під час спільної прес-конференції з президентом Литви Далею Грібаускайте в Києві в понеділок.

На уточнювальне запитання журналістів про те, яке саме озброєння Литва постачатиме Україні, Д.Грібаускайте зазначила: "Україна отримає всю допомогу, яка у нас є та яку ми можемо надати".

Окрім цього, П.Порошенко повідомив, що під час сьогоднішніх переговорів було погоджено рішення про збільшення кількості українських військових, постраждалих під час АТО, яких Україна зможе відправити на реабілітацію до Литви. Тепер на таку реабілітацію зможуть поїхати до 50 людей.

Також, за словами президента, сторони домовилися про підготовку українських офіцерів та участь у національних навчаннях на території Литви.

Водночас, як повідомляє прес-служба глави Української держави, під час засідання Ради президентів України та Литовської Республіки в понеділок сторони обговорили співпрацю між країнами в процесі євроінтеграції України, двосторонню співпрацю в міжнародних організаціях, таких як ООН, ОБСЄ, Рада Європи та НАТО, взаємодію у сфері безпеки та захисту, кібернетичної та інформаційної безпеки та військово-технічне співробітництво.

Особливу увагу було приділено питанням енергетичної безпеки, співпраці у галузі енергопостачання та енергоефективності.

За результатами засідання було підписано дорожню карту розвитку стратегічного партнерства двох держав на 2015-2016 роки, а також протокол сьомого засідання Ради президентів України та Литви.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

"Слуга народу" підтримала кандидатуру Бережної на посаду віце-премʼєра з гуманітарної політики - міністра культури

Діяльність "Євросолідарності" та "Голосу" в Раді частіше оцінюють позитивно, ніж негативно, – соцопитування КМІС

Зеленський обговорив із міністром фінансів Данії продовження оборонної співпраці

Міністр промисловості Данії анонсував меморандум для залучення українських підприємств ОПК до виробництва в його країні

"Слуга народу" планує провести Раду коаліції з прем'єром 6 жовтня

Нардеп Сірко: Після перемоги партії Бабіша Україна втратила підтримку Чехії в протистоянні з РФ

Нардеп Мережко: Попри перемогу популістів на парламентських виборах у Чехії, підтримка України збережеться

Планується зустріч Зеленського з фракцією "Слуга народу" - джерело

РФ навмисне відключила е/е на ЗАЕС для реалізації планів під’єднання до своєї енергосистеми – Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА