Інтерфакс-Україна
09:38 27.11.2014

Найбільший відсоток жінок буде у фракції Блоку Порошенка - розмова президента України і глави МЗС Швеції

1 хв читати
Найбільший відсоток жінок буде у фракції Блоку Порошенка - розмова президента України і глави МЗС Швеції

Найбільше жінок-депутатів увійде до складу парламентської фракції "Блоку Петра Порошенка", повідомив президент України Петро Порошенко на зустрічі з міністром закордонних справ Швеції Маргот Вальстрьом (Margot Elisabeth Wallström).

"Маргот Вальстрьом поцікавилася гендерним питанням у контексті новообраного парламенту й майбутнього уряду. У відповідь президент повідомив, що в новому складі Верховної Ради найбільший відсоток жінок саме у фракції, яка буде сформована з депутатів "Блоку Петра Порошенка", - повідомляє прес-служба глави Української держави в середу.

Партія "Блок Петра Порошенка" на позачергових парламентських виборах, що відбулися 26 жовтня, отримала 132 депутатські мандати.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угорщина наклала вето на план Єврокомісії щодо відмови від нафти і газу з Росії – Сійярто

Трамп прибув до Канади на саміт G7

Нейтралітет Австрії не забороняє допомагати Україні невійськовою допомогою – президент

Україна та Австрія підписали меморандум про взаєморозуміння та комюніке для подальшого поглиблення співпраці

Важливо, щоб у наближенні миру посередницьку роль пропонували країни, які можуть вплинути на Путіна – Зеленський

Зеленський: ми всі повинні працювати над тим, щоб союз між Америкою і Європою не розвалився

Україна цінує готовність Австрії забезпечити посередництво для зустрічі з російською стороною – Зеленський

Стефанішина обговорила з єврокомісаркою Кос наступні кроки у межах процесу вступу України до ЄС

МЗС КНР закликає до термінового мирного вирішення конфлікту Ізраїлю та Ірану

Рада може внести зміни в закон для звільнення прем'єра і припинення повноважень уряду в умовах воєнного стану, допускає Железняк

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА