Інтерфакс-Україна
12:40 31.12.2014

Президент України призначив т.в.о. НКРЕКУ Дмитра Вовка

1 хв читати

Тимчасово викону вачем обов'язк ів голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКР Е КУ) призначений Дмитро Вовк.

Відповідне рішення закріплене згідно з указом президента України Петра Порошенка №969/2014 від 30 грудня 2014 року, текст якого оприлюднен о на сайті глави держави в середу.

Як повідомлялося, укази про ліквідацію Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики та Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сфері комунальних послуг, а також про створення НКР Е КУ підписані президентом України 27 серпня 2014 року.

Головою створюваної комісії був призначений Володимир Демчишин, її членами - Володимир Євдокимов, Руслан Машляківський, Андрій Герус, Андрій Ткаченко, Валерій Тарасюк і Юлія Ковалів.

З моменту переходу В. Демчишина на посаду міністра енергетики та вугільної промисловості на початку грудня обов'язки голови НКР Е КУ виконувала діючий член цієї комісії Ю. Ковалів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп заявив про "великий прогрес" щодо РФ та назвав зустріч на Алясці чудовою

Зеленський: сигнал Трампа про гарантії безпеки набагато важливіші, ніж думки Путіна

Реальність в тому, що Росія не має наміру припиняти цю війну найближчим часом – Каллас

Інформації про зустріч Трампа та Путіна недостатньо для висновків - заступник голови фракції "Батьківщина"

Порошенко: мирна угода можлива лише після безумовного припинення вогню, поступки має робити Путін

США з лідера вільного світу перетворюються на країну, яка готова вести на рівних розмову з воєнними злочинцями, - Климпуш-Цинцадзе

Після перемовин Трампа та Путіна Україні будуть навʼязувати капітуляцію - заступниця голови фракції "Голос"

Путін переграв Трампа на переговорах - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Болтон: Трамп не програв, але Путін явно переміг

Більшість американців не вірять у здатність Трампа приймати мудрі рішення щодо війни в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА