Інтерфакс-Україна
15:10 31.12.2014

"Нафтогаз України" вніс "Газпрому" передоплату $150 млн для закупівлі газу в січні

1 хв читати
"Нафтогаз України" вніс "Газпрому" передоплату $150 млн для закупівлі газу в січні

НАК "Нафтогаз України" внесла ВАТ "Газпром" передоплату для закупівлі в січні 2015 року близько 1 млрд куб. м природного газу, повідомила прес-служба НАК у середу.

Цей обсяг коштів сформовано за рахунок невикористаного авансу за грудень 2014 року, а також окремо внесеної передоплати за січень 2015 року.

У "Газпромі" Агентству газової інформації (АГІ) повідомили, що отримали від "Нафтогазу" передоплату за січень у розмірі $150 млн.

НАК нагадала, що об'єм газу, який буде придбано за рахунок залишку грудневої передоплати, розраховується за новою ціною.

Передоплачені об'єми газу будуть замовлені і використані "Нафтогазом" залежно від потреб українських споживачів.

Як повідомлялося, "Нафтогаз України" 24 грудня 2014 року перерахував "Газпрому" $1,65 млрд у рахунок оплати поставлених і неоплачених раніше обсягів газу.

Перший платіж у розмірі $1,45 млрд "Нафтогаз України" перерахував 4 листопада.

Таким чином, відповідно до досягнутих у Брюсселі домовленостей, "Нафтогаз" двома траншами виплатив $3,1 млрд для розрахунку за 11,5 млрд куб. м газу, поставленого "Газпромом" у листопаді-грудні 2013 року, у квітні-червні 2014 року.

Станом на 24 грудня "Нафтогаз України" вибрав близько 300 млн куб. м газу з перед о плаченого за грудень 1 млрд куб. м. Сплачений, але не отриманий газ постачатимуть "Нафтогазу" в січні 2015 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Військовий Єгор Фірсов закликав голову Деснянської РДА Бахматова спрямувати енергію на службу в ЗСУ

В Києві з Парубієм прощатимуться в понеділок ввечері на Майдані, повідомив Порошенко

Зеленський та Залужний, а також їх партії отримали б найвищу підтримку українців в разі виборів – соцопитування "Рейтинга"

Порошенко на місці вбивства Парубія у Львові: зробимо все можливе для того, щоб знайти виконавців

Мерц: Путін хоче відновити СРСР, дестабілізує демократії й намагається впливати на громадську думку

Кияни найкраще оцінюють діяльність "Євросолідарності" і "Голосу" в Раді – КМІС

Гарантії безпеки не працюють, коли на українські міста знову летять дрони і ракети, потрібне зміцнення армії – Порошенко

Запровадження 1 січня 2026р нової електронної акцизної марки призведе до втрати держбюджетом 140 млрд грн - думка

Україна готується до 5го саміту Кримської платформи на рівні лідерів, президент вже надіслав запрошення - Жовква

Гарантії безпеки мають бути в договорі, який потребує ратифікації — голова делегації Ради у ПА НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА