Інтерфакс-Україна
16:21 14.01.2015

Генсек ООН засуджує обстріл автобуса в Донецькій області

1 хв читати
Генсек ООН засуджує обстріл автобуса в Донецькій області

Генсек ООН Пан Г s Мун виступив із засудженням обстріл e автобуса біля Волновахи, що забрав життя 12 осіб.

"Генеральний секретар ООН глибоко стурбований ескалацією насильства, що поновилася на сході України, і засуджує вчорашній обстріл автобуса, жертвами якого стали 12 осіб. Подія має бути розслідувана, а причетні – притягнені до відповідальності", - зазначено в повідомленні прес-служби ООН.

Він звернувся до всіх сторін конфлікту із закликом дотримуватися режиму припинення вогню і виконувати Мінські угоди, які є основною базою для врегулювання конфлікту.

Про обстріл автобуса поблизу Волновахи повідомила напередодні прес-служба Донецької обладміністрації. За останніми даними, жертвами обстрілу стали 12 осіб, ще 16 – дістали поранень.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський спробує використати тиск США на РФ для припинення війни – ЗМІ

Філатов заявив про ризик колапсу комунального господарства через проєкт держбюджету-2026

В ЄК назвали чотири принципи як основу для запропонованих варіантів фінансування України на 2026-2027рр

Листи за відставку уряду підписали вже 63 депутати з різних фракцій — Герасимов

Партії "Батьківщина" та "Євросолідарність" закликають до відставки Кабміну і формування коаліційного уряду

"Європейська солідарність" заблокувала трибуну Ради

Грем: Закон про санкції проти Росії надасть Трампу більше інструментів для припинення кровопролиття в Україні

Порошенко наполягає на гарантіях ненападу з боку влади на НАБУ та САП та на перезавантаженні ДБР

Мирна угода в Україні малоймовірна до весни — Стубб закликає підтримувати Київ попри корупційний скандал

"Євросолідарність" отримала підписні листи і починає збір підписів за відставку уряду – нардеп Герасимов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА