Інтерфакс-Україна
11:43 30.01.2015

Держдеп США звинувачує сепаратистів в обстрілах Дебальцевого

1 хв читати
Держдеп США звинувачує сепаратистів в обстрілах Дебальцевого

Адміністрація президента США Барака Обами виступає із засудженням атак сепаратистів на місто Дебальцеве (Донецька обл.), що почастішали останнім часом, повідомила представник держдепу США Дженніфер Псакі (Jennifer Psaki) в четвер.

"Ми рішуче засуджуємо атаки проросійських сепаратистів, що посилилися протягом минулого тижня, на місто Дебальцеве, розташоване приблизно за 13 км від лінії припинення вогню, межі, яку Росія та сепаратисти зобов'язалися дотримуватися під час підписання Мінської угоди", - зазначила вона на прес-конференції.

"Не може бути помилки в заяві про те, що це порушення угоди, і в тому, хто несе за це відповідальність. Голова так званої ДНР сказав 24 січня, цитую: "Протягом найближчих кількох днів ми оточимо Дебальцеве", - наголосила Дж.Псакі.

За її словами, "не може бути помилки в заяві про те, що Росія причетна до ескалації насильства, що призводить до страждань і жертв серед тих людей, кого Росія хотіла захищати".

За словами Дж.Псакі, влада США "закликає Росію та проросійських сепаратистів негайно припинити наступальні військові операції на сході України і в повному обсязі виконати свої зобов'язання відповідно до Мінських домовленостей, досягнутих у вересні".

"Інакше міжнародний тиск на Росію і сепаратистів лише посилюватиметься", - додала вона.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

Кадрові ротації мають дати імпульс позитивним змінам у сфері безпеки та оборони - Чернєв

Зеленський обговорив з Макроном постачання ракет для ППО та дипломатичні кроки

Заява лідерів ЄС та Великої Британії: Безпека в Арктиці має бути досягнута союзниками по НАТО із дотриманням принципів Статуту ООН

Кадрові ротації Рада розгляне на наступному пленарному тижні - Железняк

Представниця президента не прийшла на суд по санкціях проти Порошенка, політик заявив про затягування процесу

КМІС: 10% українців вважають, що вибори потрібно проводити до припинення вогню

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА