Інтерфакс-Україна
15:07 17.02.2015

ПАРЄ готова сприяти в організації гуманітарного коридору для мирних жителів поблизу Дебальцевого

2 хв читати

Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) допоможе в організації гуманітарного коридору для вивезення мирних жителів у районі Дебальцевого, повідомила народний депутат України (фракція "Блок Петра Порошенка") Марія Іонова.

"Вони зараз нам допомагатимуть в організації гуманітарного коридору, щоб все-таки допомогти вивезти цивільне населення, яке там ще залишається", - сказала вона журналістам у вівторок в Києві після зустрічі представників фракцій коаліції з доповідачем ПАРЄ з політичних наслідків кризи в Україні Крістіною Зеленковою.

М.Іонова розповіла, що у супроводі групи народних депутатів делегація ПАРЄ відвідала зону проведення антитерористичної операції.

"Вони побачили, яка там гуманітарна катастрофа, а також побачили, яка складна ситуація з миром", - зазначила парламентар.

Український депутат пояснила: "Вони (ПАРЄ - ІФ) використовуватимуть свою політичну місію, на високому рівні вестимуть переговори. Це, звичайно, буде спільно з ОБСЄ. Цю інформацію донесуть до країн-членів Ради Європи. І вже на цьому рівні, на рівні урядів, політично тиснутимуть на учасників, які повинні вирішити це питання (припинити вогонь - ІФ), а вирішити це питання повинні терористи".

За словами М. Іонової, представники ПАРЄ висловили готовність допомогти в реалізації гуманітарних проектів в Україні.

Раніше на сайті ПАРЄ повідомлялося, що доповідач комітету ПАРЄ К.Зеленкова закликає до термінового створення "зеленого коридору" на найближчі кілька днів для евакуації 5 тис. мирних жителів, зокрема жінок, дітей і інвалідів, із Дебальцевого.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зло, розпочате Росією без причини у 2014 році та 2022 році, триває вже 1198 днів – Маркарова

На міжнародному форумі обговорили майбутню стратегію реформування правосуддя України

Словацькі парламентарі висловилися проти антиросійських санкцій, Чехія зберігає курс на посилення тиску на РФ

Попри "політичну кризу", уряд Нідерландів продовжуватиме підтримувати Україну - міністр оборони

Нідерланди нададуть Україні новий пакет допомоги на EUR400 млн у сфері морської безпеки

Тзв "меморандум" РФ свідчить, що Москва не планує закінчувати війну – нардеп Фріз

Зеленський на "Рамштайн" закликав партнерів прискорити процес координації Коаліції охочих

Головна надія РФ на перемогу полягає в тому, щоб США припинили допомогу Україні - CSIS

Сейм Польщі розгляне вотум довіри уряду Туска 11 червня – ЗМІ

США не визначилися щодо подальшої військової підтримки Україні, бо Трамп зацікавлений у завершенні війни – постпред при НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА