Інтерфакс-Україна
15:31 24.03.2015

Конституційний Суд дочекається висновків Венеціанської комісії щодо закону про люстрацію, перш ніж винесе вердикт, розраховує Петренко

1 хв читати
Конституційний Суд дочекається висновків Венеціанської комісії щодо закону про люстрацію, перш ніж винесе вердикт, розраховує Петренко

Міністр юстиції України Павло Петренко сподівається, що Конституційний Суд, перш ніж ухвалювати рішення щодо закону про очищення влади, дочекається остаточних висновків Венеціанської комісії стосовно цього документа.

"Україна провадить діалог із Венеціанською комісією. Ті позиції, на які послався Верховний Суд у своєму конституційному поданні, фактично знято (під час обговорення - ІФ) з експертами Венеціанської комісії", - сказав він на брифінгу в Києві у вівторок.

При цьому міністр заявив: "Я сподіваюся, що Конституційний Суд дочекається остаточного висновку Венеціанської комісії і не ухвалюватиме рішення дискусійні, які розбурхуватимуть суспільство".

П.Петренко нагадав, що одним із положень закону, які викликали запитання, був спеціальний порядок здійснення перевірки суддів.

Він запевнив, що відповідні зміни до закону про очищення влади буде внесено до парламенту.

За словами міністра, інші положення не мають застережень.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

"Слуга народу" підтримала кандидатуру Бережної на посаду віце-премʼєра з гуманітарної політики - міністра культури

Діяльність "Євросолідарності" та "Голосу" в Раді частіше оцінюють позитивно, ніж негативно, – соцопитування КМІС

Зеленський обговорив із міністром фінансів Данії продовження оборонної співпраці

Різні версії документів про санкції проти Порошенка опубліковані на сайтах президента та РНБО, що свідчить про фальсифікацію - адвокат

Міністр промисловості Данії анонсував меморандум для залучення українських підприємств ОПК до виробництва в його країні

"Слуга народу" планує провести Раду коаліції з прем'єром 6 жовтня

Нардеп Сірко: Після перемоги партії Бабіша Україна втратила підтримку Чехії в протистоянні з РФ

Нардеп Мережко: Попри перемогу популістів на парламентських виборах у Чехії, підтримка України збережеться

Планується зустріч Зеленського з фракцією "Слуга народу" - джерело

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА