Інтерфакс-Україна
11:25 08.04.2015

"Батьківщина" вимагає перегляду держбюджету-2015 та податку на дивіденди

1 хв читати
"Батьківщина" вимагає перегляду держбюджету-2015 та податку на дивіденди

Фракція "Батьківщина" наполягає на перегляді державного бюджету на 2015 рік та запровадженні оподаткування на дивіденди, заявляє заступник голови фракції Сергій Соболєв.

"Наша фракція наполягає на тому, щоб знову порушити питання перегляду державного бюджету та введення оподаткування дивідендів", - сказав С.Соболєв на пленарному засіданні Верховної Ради в середу.

Він зазначив, що коли податок на дивіденди становить від 2 до 5%, а заробітна плата 42% - "без сумнівів, ніколи не буде грошей у державному бюджеті".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський мав аудієнцію у короля Данії

МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку із недружніми заявами угорської сторони

Путін знов заявив Трампу, що РФ не відступить від своїх цілей у війні з Україною

NAUDI підтримує ідею правового режиму "Defence City"

Зупинка поставок зброї зі США Україні свідчить про неузгодженість дій всередині американського політикуму – Климпуш-Цинцадзе

Зеленський і президент Єгипту доручать розпочати підготовку угоди про преференційну торгівлю

Україна на всіх робочих рівнях з'ясовує зі США деталі по постачанню оборонної підтримки - Зеленський

Рютте: Україна у "короткостроковій перспективі" не зможе обійтися без допомоги США

Макрон "оптимістично налаштований" щодо співпраці з Путіним по Ірану, "трохи менше" щодо України – ЗМІ

Лубінець називає тиском заклики до нього депутатів подати Кременя на перепризначення мовним омбудсманом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА