Інтерфакс-Україна
11:42 13.05.2015

ВР не змогла достроково припинити повноваження Мірошника за його заявою

1 хв читати
ВР не змогла достроково припинити повноваження Мірошника за його заявою

Верховна Рада України в середу не змогла задовольнити заяву народного депутата України Андрія Мірошника про складання ним депутатського мандата.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", за відповідне рішення проголосували 169 парламентарів із 226 необхідних.

Як повідомлялося, 24 квітня А.Мірошник відмовився від мандата народного депутата.

Напередодні в ЗМІ з'явилися фотознімки листування А.Мірошника в мобільному телефоні, в якому він вів переговори про купівлю дорогого туру на Мальдівах.

24 квітня лідер фракції "Об'єднання "Самопоміч" Олег Березюк заявив, що рішення А.Мірошника скласти депутатський мандат - його власне.

ОСТАННЄ

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

Обмеження гарантій безпеки для України в часі ще не обговорювалося – Зеленський

Зеленський провів спільну зустріч із премʼєром Нідерландів, президенткою Молдови та Генсеком Ради Європи

Поки що нічого не вказує на готовність Путіна зробити крок до миру, важливо продовжувати військову підтримку України - прем'єр Нідерландів

Українська делегація поїде в США після американсько-російських контактів на вихідних чи трохи пізніше – Зеленський

Порошенко в Раді закликав змінити Держбюджет-2026 та відправити уряд у відставку

Раді пропонують ухвалити новий закон "Про політичні партії"

Чинне законодавство не дає відповіді на питання, де вибори можливі у разі припинення вогню чи завершення воєнного стану, - Айвазовська

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА