Інтерфакс-Україна
15:42 14.05.2015

Розпочато інвентаризацію технологічної нафти на нафтопереробних підприємствах України - "Нафтогаз"

1 хв читати
Розпочато інвентаризацію технологічної нафти на нафтопереробних підприємствах України - "Нафтогаз"

Інвентаризацію технологічної нафти "Укртранснафти", переданої на зберігання ПАТ "Укртатнафта", ВАТ "Нафтохімік Прикарпаття" і ВАТ "НПК "Галичина", розпочато 14 травня, повідомила прес-служба НАК "Нафтогаз України" в четвер.

За її даними, інспекція відбувається із залученням незалежного інспектора "СЖС Україна", а також за участю представників ТОВ "ПрайсвотерхаусКуперс (Аудит)", "Нафтогазу", Міністерства енергетики та вугільної промисловості України і правоохоронних органів.

Метою інвентаризації є підтвердження кількості та якості технологічної нафти, яка є в резервуарах нафтопереробних підприємств.

Як повідомлялося, влітку 2014 року з нафтопроводів "Укртранснафти" було викачано 628,4 тис. тонн нафти. У резервуарних парках "Укртранснафти", зокрема, зберігається 232,6 тис. тонн нафти, ПАТ "Укртатнафта" - 239,9 тис. тонн, ПАТ "Нафтохімік Прикарпаття" - 101,9 тис. тонн, НПК "Галичина" - 46,7 тис. тонн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції

Переговори між США та Україною в неділю були зосереджені на питанні нових фактичних кордонів – ЗМІ

МЗС: Україна не здійснює жодних дій проти Казахстану, всі зусилля спрямовані на відсіч російської агресії

МЗС Казахстану висловило протест після удару по нафтовому терміналу РФ у Чорному морі

Кличко назвав п’ять ключових дій для зміцнення довіри та авторитету України

Відставка голови Офісу президента не повинна стати імітацією змін - Фріз

Порошенко про відставку Єрмака: потрібна єдність, нова проєвропейська коаліція і новий професійний уряд

Єврокомісія про відставку Єрмака: Ми бачили новини, стежимо за ситуацією

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА