Інтерфакс-Україна
16:27 18.05.2015

Естонія підтримує скасування віз між країнами ЄС і Україною - глава естонського МЗС

1 хв читати
Естонія підтримує скасування віз між країнами ЄС і Україною - глава естонського МЗС

Міністр закордонних справ Естонії Кейт Пентус-Роозіманнус (Keit Pentus-Rosimannus) на зустрічі в Брюсселі з главою МЗС України Павлом Клімкіним заявила, що Таллінн підтримує встановлення безвізового режиму між Україною і Європейським союзом, повідомили "Інтерфаксу" в естонському зовнішньополітичному відомстві в понеділок.

"Україна має отримати візову свободу, щойно будуть виконані всі технічні умови", - цитує заяву міністра прес-служба МЗС Естонії.

"Ведення візової свободи в нинішніх умовах було б важливим символічним підтвердженням, що Україна належить Європі", - вважає К. Пентус-Роозіманнус.

Вона зазначила, "щотіснішим і простішим буде спілкування українців з людьми, які проживають в Європейському союзі, то більше буде прямих контактів, то простішою і швидшою буде інтеграція України з ЄС".

Глава естонського МЗС також підтвердила готовність Естонії продовжити надання допомоги Україні та підтримку у реформуванні української держави.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

Кадрові ротації мають дати імпульс позитивним змінам у сфері безпеки та оборони - Чернєв

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА