Інтерфакс-Україна
13:48 27.05.2015

Регламентний комітет ВР у четвер розгляне питання про зняття недоторканності з депутатів Клюєва і Мельничука

2 хв читати
Регламентний комітет ВР у четвер розгляне питання про зняття недоторканності з депутатів Клюєва і Мельничука

Парламентський комітет із питань регламенту переніс на четвер, 28 травня, засідання, на якому розгляне по суті питання зняття недоторканності з позафракційних народних депутатів Сергія Клюєва і, можливо, Сергія Мельничука.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", таке рішення комітет прийняв на засіданні в середу.

Як очікувалося, на це засідання мав прийти генеральний прокурор Віктор Шокін, однак ні він, ні інші представники Генпрокуратури не були присутні.

Комітету надійшла відповідь від Генпрокуратури, в якій зазначається готовність брати участь у засіданні по суті.

Таким чином, згідно з рішенням регламентного комітету, в четвер відбудеться перше засідання з розгляду питання щодо зняття недоторканності з депутатів, зокрема з С. Клюєва.

На засіданні в четвер комітет або також розгляне питання щодо С. Мельничука, або перенесе засідання на 29 травня.

Як відомо, члени регламентного комітету вивчають достатність доказів для зняття з депутатів недоторканності.

Під час засідання комітету представники Генпрокуратури мають відповісти на перелік питань, наданий членами комітету, також мають дати свої пояснення і самі депутати, щодо яких розглядається питання про зняття недоторканності.

Як повідомлялося, раніше В. Шокін повідомив про направлення до парламенту подань на зняття депутатської недоторканності з С. Клюєва і С. Мельничука. За його словами, статті, за якими обвинувачують парламентарів, передбачають покарання для С. Клюєва – понад 10 років в'язниці, а для С. Мельничука – "аж до довічного".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мерц очікує затяжної війни через небажання РФ вести переговори

Роздратування Трампа не видає його готовності тиснути на РФ санкціями - Климпуш-Цинцадзе

Китай ніколи не постачав зброю жодній зі сторін "конфлікту" в Україні - МЗС КНР

Трамп замислився над повним зняттям обмежень щодо використання західної зброї Україною

Глава МЗС Туреччини наприкінці тижня вирушить до Києва після зустрічей у Москві

Віце-канцлер ФРН не згоден зі зміною курсу щодо обмеження дальності зброї для України

США вирішать, чи запроваджувати санкції проти РФ, після вивчення її пропозицій щодо України

Рютте: Китай, Північна Корея та Іран допомагають Росії вести війну в Україні

Україна вважає надзвичайно важливим бути представленою на саміті НАТО у Гаазі - Сибіга

В ЄС обговорять стан верховенства права в Угорщині, рішень щодо до санкцій не очікується – високопосадовий європейський дипломат

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА