Інтерфакс-Україна
14:55 30.05.2015

Глава МЕРТ України вірить в успішну діяльність Саакашвілі на посаді голови Одеської ОДА

1 хв читати
Глава МЕРТ України вірить в успішну діяльність Саакашвілі на посаді голови Одеської ОДА

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус вважає правильним рішення про можливе призначення екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі головою Одеської облдержадміністрації (ОДА) і вірить в успіх його діяльності на цій посаді.

"Тільки радикальними рішеннями можна досягти мети. Президент вчинив мудро. Ми маємо його підтримати. Звичайні заходи не працюють. Час закінчується. Саакашвілі радикал, реально може все розчистити. Причому дуже навіть швидко", - написав глава МЕРТ у "Твіттері" в суботу.

Екс-президент Грузії М.Саакашвілі – радник президента України, голова Консультативної ради міжнародного реформ.

Як повідомлялося, напередодні стало відомо, що Кабінет Міністрів України подав президенту України Петру Порошенку подання про призначення М.Саакашвілі на посаду голови Одеської ОДА.

Прес-секретар президента Святослав Цеголко поінформував, що П.Порошенко в п'ятницю ввечері проведе зустріч із М.Саакашвілі, після якої ухвалить рішення про призначення його головою Одеської облдержадміністрації.

В Одеській ОДА підтвердили інформацію про призначення М.Саакашвілі головою Одеської ОДА. "Отже підтверджую, завтра (в суботу) о 14.30 представлення нового губернатора, так – Саакашвілі", - написав на своїй сторінці у Facebook прес-секретар ОДА Микола Покровський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга: Тільки сила та єдність змусять РФ припинити війну, будь-яка поступка спровокує подальшу агресію

Трамп має всі важелі та рішучість щодо припинення війни і Україна підтримала всі пропозиції - Зеленський

Путін хоче, що йому пробачили захоплення півдня України та повної території Луганщини та Донеччини - Зеленський

Чесне закінчення війни залежить саме від Росії - Зеленський

Бернс: Мета зустрічі Трампа і Путіна на Алясці – притягнути диктатора до відповідальності перед світом

Ліпавський: Україна має залишатися вільною, її кордони – недоторканні

Моббс: Вибір Трампа визначить долю України, США та світу

Порошенко в ефірі BBC: Путіну не можна довіряти, йому потрібна не частина територій, а вся Україна

Більшість українців підтримують Ізраїль в конфлікті з Іраном – КМІС

Політики та експерти відзначають нереальність вимог РФ на тлі розмов про можливу зустріч Трампа з Путіним

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА