Інтерфакс-Україна
17:07 17.07.2015

Нідерланди розіслали звіти розслідування щодо МН-17 країнам-учасникам, за тиждень українські служби повернуть їх зі своїми коментарями - Зубко

1 хв читати
Нідерланди розіслали звіти розслідування щодо МН-17 країнам-учасникам, за тиждень українські служби повернуть їх зі своїми коментарями - Зубко

Нідерланди представлять висновки технічної комісії, що розслідує причини аварії малайзійського "Боїнга" МН-17 на Донбасі, до кінця літа, повідомив віце-прем'єр-міністр України Геннадій Зубко.

"На сьогодні кримінальна частина розслідування практично добігла кінця і є вже попередні висновки. Технічне розслідування вже завершується, і є два звіти від нідерландської сторони, їх направлено нашій комісії з розслідування катастроф цивільної авіації, яка зараз збирає всі коментарі від українських міністерств і українського уряду для того, щоб надати коментарі до нідерландських звітів. Наступного тижня ці коментарі буде відправлено нідерландській стороні, а в третю декаду серпня нідерландська сторона, зібравши всі коментарі від усіх країн, задіяних у розслідуванні авіакатастрофи, вже оголошуватиме висновки технічної комісії", - сказав він на брифінгу в Києві в п'ятницю.

За його словами, на сьогодні технічний і кримінальний звіти закриті для публічного обговорення.

Віце-прем'єр наголосив, що на сьогодні є попередні висновки щодо технічного розслідування, і тому країни, залучені до розслідування причин авіакатастрофи, вже направили звернення до Ради безпеки ООН щодо заснування трибуналу з розслідування цього інциденту.

"Ми очікуємо резолюції Радбезу ООН щодо відкриття такого трибуналу. І найголовніше для нас - довести цю справу до кінця. Для України дуже важливо, щоб таке не повторювалося на українській території", - наголосив Г.Зубко.

ОСТАННЄ

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА